Start rozwiń menu
Komunikat archiwalny

Drużyna FOR HEROES KRAKÓW została Mistrzem Polski w koszykówce na wózkach 3x3!

Po bardzo wyrównanym i emocjonującym meczu finałowym, drużyna z Krakowa pokonała jednym punktem Mistrzów Polski, Orto-Medico Scyzory Kielce, w stosunku 8:7.

Zdjęcie przedstawia czterech zawodników for heros kraków podczas wręczania medali i pucharu za zwycięstwo w mistrzostwach polski

Drużyna FOR HEROES KRAKÓW grała w następującym składzie: Marcin Kukułka (kapitan), Michał Kruk (grający Trener), Patryk Bączyński, Przemysław Gawłowicz oraz Bartosz Siedlecki.

Warto zaznaczyć, że udział w turnieju finałowym wzięła również druga drużyna FOR HEROES KRAKÓW zajmując ostatecznie czwarte miejsce. W jej skład weszli: Sebastian Błaszczyk (kapitan), Jerzy Jabcoń, Piotr Mazur, Mirosław Przybylski, Bartłomiej Krawczyk.

Turniej MP odbył się 01.07 w Małogoszczu.

Drużyna FOR HEROES KRAKÓW została Mistrzem Polski w koszykówce na wózkach 3x3. Miasto i Gmina Małogoszcz