Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Niedziele w Teatrze KTO są dla dzieci

Teatr KTO na krakowskim Podgórzu zaprasza na spektakle i warsztaty dla dzieci pod hasłem „Kto zostawia ślady”". W każdą niedzielę o godz. 12.00 prezentowane są przedstawienia dziecięce i familijne, a zaraz po nich o godz. 13.15 odbywają się warsztaty twórcze.

O godz. 12.00 nasi najmłodsi widzowie będą mogli posłuchać opowieści Braci Grimm w wykonaniu Pjotera oraz jego magicznego Dźwiękomatu.

Czy pamiętacie czas sprzed tabletów, telefonów, komputerów? Czas książek czytanych wieczorem do poduszki, kiedy głos mamy, taty czy babci stwarzał całe światy… baśniowe, kolorowe, czasem może nawet odrobinę straszne. Czas olbrzymów, Calineczek, wędrownych zawadiaków i powracającego pytania „I co? Co było dalej?”

A gdyby tak spróbować w Małych Ludziach na nowo zaszczepić tę fascynację opowieściami? Gdyby pozbierać wykradzioną z książek magię i podać ją na scenie — skupioną, zaczarowaną, odrobinę szaloną — tworzoną tu i teraz, wzbogaconą o odrobinę teatralnej tajemnicy i powstające na ich oczach szalone dźwięki i melodie. Takie… Czytanie 2.0.

A czytał, grał, śpiewał i wydawał najdziwniejsze dźwięki będzie Pjoter i jego – mieniący się setką lampek i wijący tuzinem tajemniczych kabli – Dźwiękomat.

Spektakl dla dzieci w wieku 7+.

Czas trwania: 45 minut.

O godz. 13.15 wszystkie dzieci zostaną zaproszone na warsztaty twórcze do spektaklu „Baśnie Braci Grimm. Odsłona III”. Poprowadzi je edukatorka Anna Kwiatkowska.

Bilety na warsztaty i spektakle dostępne są online, pod nr 12 633 89 47, mailowo: kasa@teatrkto.pl oraz w kasie teatru przy ul. Zamoyskiego 50.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2024-04-09
Data aktualizacji: 2024-04-14
Powrót

Zobacz także

Znajdź