Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zima w mieście z Muzeum Fotografii

Muzeum Fotografii MuFo ma ciekawe propozycje dla dzieci i młodzieży nie tylko na czas ferii. Proponowane warsztaty, wykłady i spotkania pomogą odnaleźć i rozwinąć pasję fotografowania.

Fot. Bogusław Świerzowski / krakow.pl

Podczas ferii jest prowadzony kurs fotografii dla dzieci, w trakcie którego dzieci mogą się nauczyć, jak patrzeć, by widzieć dokładniej i więcej. Dowiedzą się, jakie elementy tworzą obraz, czym jest perspektywa, kompozycja i światło oraz jak wykorzystywać zdjęcia do opowiadania historii.

  • 23 lutego, godz. 11.15
    Kurs fotografii dla dzieci – Opowiadać czy milczeć? O budowaniu historii

Zajęcia adresowane są do dzieci w wieku 7–11 lat, bilety w cenie 20 zł za osobę są do kupienia przez system rezerwacji online: bilety.mufo.krakow.pl, mailowo pod adresem bilety@mufo.krakow.pl oraz pod numerem telefonu 12 395 70 42 wew. 1226. Rezerwacja telefoniczna od wtorku do niedzieli, w godzinach otwarcia Muzeum.

Muzeum Fotografii proponuje również warsztaty dla młodszych i starszych grup zorganizowanych. W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz rezerwacji zajęć, prosimy o kontakt z Działem Edukacji MuFo: edukacja@mufo.krakow.pl

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2024-02-06
Data aktualizacji: 2024-02-23
Powrót

Zobacz także

Znajdź