Biznes rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

III Charytatywny Amatorski Turniej Siatkówki

Pracowniczki i pracownicy Urzędu Miasta Krakowa będą rywalizować w III Charytatywnym Amatorskim Turnieju Siatkówki. Turniej odbędzie się dziś, 8 grudnia na boisku hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 w Krakowie.

Fot. Uniwersytet Jagielloński

Celem przedsięwzięcia jest integracja środowisk akademickich, szkolnych i miejskich, promowanie zdrowego stylu życia, ale przede wszystkim charytatywne wsparcie Hospicjum św. Łazarza w Krakowie.

W turnieju udział weźmie 6 drużyn: Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 w Krakowie, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum, Szpital Uniwersytecki w Krakowie, Synchrotron SOLARIS oraz Urząd Miasta Krakowa.

Hospicjum św. Łazarza w Krakowie pomóc można dzięki uruchomionej, wirtualnej skarbonce, gdzie jest możliwość wpłacania datków. Można to zrobić na stronie internetowej.

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym Kraków.pl. Prezydent zdecydował także o ufundowaniu pucharu dla zwycięzców.

Transmisja z turnieju dostępna będzie na stronie Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia.

Zapraszamy również do obejrzenia filmu, w którym Urząd Miasta Krakowa przyjmuje nominację do turnieju. Film można zobaczyć na stronie Biznesu i Nauki w Krakowie na Facebooku.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Oliwia Stępień
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-11-30
Data aktualizacji: 2023-12-08
Powrót

Zobacz także

Znajdź