Odwiedź Kraków rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Kraków najlepszym europejskim miastem do odwiedzenia zimą

Kraków już trzeci rok z rzędu został uznany za najlepsze miejsce do odwiedzenia zimą. Nasze miasto wyprzedziło m.in. Pragę, Berlin, Paryż i Kopenhagę.

Fot. Bogusław Świerzowski / krakow.pl

Serwis discovercars.com co roku publikuje zestawienie „Najlepszych europejskich miast do odwiedzenia zimą”. Analitycy przyjrzeli się 10 europejskim stolicom i ocenili je w poszczególnych kategoriach, takich jak: liczba tanich restauracji, koszt wynajmu samochodu na tydzień, koszt tygodniowego pobytu w hotelu, koszt biletu lotniczego z Londynu oraz liczba atrakcji turystycznych i ich koszt.

Nasze miasto uzyskało 38 punktów na możliwych 50. Kraków przyciąga zabytkami, takimi jak Wawel czy Rynek Główny, gdzie możemy wejść bezpłatnie, dodatkowo oferuje najtańsze zakwaterowanie w hotelu, a także najniższe koszty wynajmu samochodu.

Całe zestawienie „Najlepszych europejskich miast do odwiedzenia zimą” można zobaczyć tutaj.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Oliwia Stępień
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-11-04
Data aktualizacji: 2024-03-14
Powrót

Zobacz także

Znajdź