Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Trenuj w Krakowie nordic walking!

Dziś zapraszamy dorosłych na kolejne bezpłatne zajęcia nordic walking „Chodźże z nami!”, organizowane w ramach tegorocznej edycji prowadzonego przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie projektu „Trenuj w Krakowie!”, który wpisuje się w miejską kampanię „Kraków w formie”.

Fot. materiały ZIS

Tym razem zajęcia odbędą się wyjątkowo dziś, podczas Święta Rodziny Krakowskiej przy TAURON Arenie Kraków. Początek treningu o godz. 11.00.

Chodźże z nami! Treningi nordic walking

Nie szukaj wymówek – chodźże z nami! Stroną merytoryczną i dobrym treningiem zajmują się fachowcy (wśród nich mistrz świata w nordic walking – Jakub Deląg).

Zajęcia nie są ukierunkowane na rywalizację sportową, a raczej na zdrowie i sprawność fizyczną. Na treningi zapraszamy wszystkich miłośników chodzenia z kijami, jak również osoby, które dopiero chcą rozpocząć przygodę z tym sportem i poznać tajniki prawidłowej techniki.

Na najbliższy trening zapraszamy dziś, podczas finału XI edycji Święta Rodziny Krakowskiej. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

Kiedy: 28 maja, godz. 11.00, całoroczny harmonogram zajęć znajduje się TUTAJ.

Gdzie: zbiórka przy stoisku Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie na terenie zielonym za TAURON Areną Kraków – na wysokości „Malediwów”, nr 2 na mapce, która znajduje się TUTAJ.

Co będziemy robić?

Rozpoczniemy od wspólnej rozgrzewki na miejscu zbiórki. Następnie będziemy kontynuować trening na terenie parku Lotników Polskich i szlifować technikę chodu.

Oprócz samego spaceru, nauczymy się poprawnego prowadzenia kijów oraz dowiemy się, jak wpływa to na nasz układ ruchu. Zapraszamy zarówno osoby zaawansowane, jak i początkujących.

Na zajęcia należy zabrać własne kije do nordic walking.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marta Müller-Reczek
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-05-24
Data aktualizacji: 2023-05-28
Powrót

Zobacz także

Znajdź