Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Festiwal kobiet

Uważność, harmonia i dobrostan to tematy przewodnie tegorocznego festiwalu kobiet HEROINA. BOHATERKA organizowanego przez Ośrodek Kultury Norwida. Festiwal potrwa do 26 marca.

Fot. materiały prasowe

– W ramach tego wydarzenia, od 2014 roku, spotykamy się z kobietami, szkolimy, rozmawiamy o swoich potrzebach, oczekiwaniach, ale też lękach i obawach. Podczas dziewiątej, tegorocznej edycji, nieco więcej przestrzeni poświęcamy na relaks, odpoczynek i odpuszczanie sobie. Taka potrzeba mocno wybrzmiała podczas naszych wcześniejszych spotkań. Jednak to nie koniec nowości. Dokonaliśmy pewnej zmiany, bo poza programem głównym, mamy program dla kadr kultury, w trakcie którego porozmawiamy na temat bycia rzecznikiem i rzeczniczką kobiet w działaniach antydyskryminacyjnych – mówi Katarzyna Szczęśniak z Ośrodka Kultury Norwida, pomysłodawczyni i twórczyni Festiwalu.

Spotkania poprowadzą: Zofia Noworól-Ostrowska, Monika Lipowska, Kasia Dorota-Łuczyn, Kamila Wołoszyn-Moroz, Monika Koruba, Oliwia Jakubik-Pękala, Agnieszka Pięta-Jadczak, Julia Lachiewicz, Aleksandra Migalska, Monika Stachańczyk, Katarzyna Biernat oraz grupa Miejskich Hafciarek.

Warsztaty odbędą się w ARTzonie, os. Górali 4. Zapisy prowadzone są przez formularz, dostępny na stronie internetowej Ośrodka Kultury Norwida: okn.edu.pl. Koszt udziału: 10 zł za 1 zajęcia.

festiwal kobiet heroina

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-02-28
Data aktualizacji: 2023-03-24
Powrót

Zobacz także

Znajdź