Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zgłoś swój pomysł do „Banku pomysłów”

Masz pomysł na jeszcze lepszy Kraków? Stworzenie nowych miejsc rekreacji, organizacja wydarzeń kulturalnych, możliwość spędzania wolnego czasu, stacje napraw rowerów, budowa chodników czy przejść dla pieszych? Chcesz podpowiedzieć innym, co można zrobić w Twojej okolicy? Właśnie dla takich osób, jak Ty powstał „Bank pomysłów”.

Fot. materiały prasowe

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia wraz z Wydziałem Geodezji UMK przygotował aplikację o nazwie „Bank pomysłów”, w której mieszkańcy mogą zgłaszać propozycje zmian we wspólnej przestrzeni miejskiej. Są one potem widoczne w formie ogólnodostępnej mapy z zaznaczonymi punktami, zawierającymi krótkie opisy pomysłów i oczekiwań nadesłanych przez mieszkańców. Co ważne, z przesłanych pomysłów skorzystać może każdy zainteresowany przygotowaniem propozycji zadania w ramach budżetu obywatelskiego miasta Krakowa czy inicjatywy lokalnej.

Zgłoś swój pomysł

 

„Bank pomysłów” to narzędzie umożliwiające zebranie pomysłów mieszkańców, które mogą stać się pierwszym krokiem zmian w Twojej okolicy. Po więcej wejdź na obywatelski.krakow.pl.

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Patrycja Piekoszewska
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-01-23
Data aktualizacji: 2023-01-31
Powrót

Zobacz także

Znajdź