Biznes rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

D&I Changemakers Conference 2022 – globalne wydarzenie biznesowe

Dziś, 2 grudnia, po raz kolejny odbędzie się spotkanie online – D&I Changemakers Conference – globalne wydarzenie dla biznesu. Konferencja skierowana jest do top menedżerów, D&I/HR menedżerów, ekspertów D&I, przedstawicieli ERGs, a także dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką DEI (diversity, equity, inclusion). Zapisz się już dziś na konferencję free of charge!

Fot. Materiały organizatorów

Biznes coraz chętniej i aktywniej angażuje się w tematykę związaną z różnorodnością i włączeniem (diversity & inclusion), poszukuje najlepszych rozwiązań. Dlatego konferencja D&I Changemakers z roku na rok przyciąga coraz większą publiczność. W ubiegłym roku uczestniczyło w niej 1600 osób z 700 różnych organizacji, pochodzących z ponad 80 krajów oraz 70 ekspertów dzielących się swoją wiedzą na temat D&I.

Sprawdzone rozwiązania i mnóstwo case study – od biznesu dla biznesu

D&I Changemakers Conference 2022 to 2 dni pełne wartościowej wiedzy z obszaru D&I: ponad 10 bloków tematycznych oraz 2 debaty dotyczące trendów na 2023 r. A to wszystko dzięki przedstawicielom największych marek z całego świata. Podczas wydarzenia zostaną pokazane konkretne badania i dane liczbowe i konkretne praktyki D&I.

Oprócz trendów i wyzwań w obszarze DEI na 2023 r., odbędą się również rozmowy o strategiach i zarządzaniu D&I, inkluzywnym języku i komunikacji, potencjale sieci pracowniczych, zdrowiu psychicznym, niepełnosprawności, równości płci, LGBTQ+, dostępności wydarzeń, inkluzywnej rekrutacji oraz prawnych aspektach D&I.

Nie może Cię zabraknąć!

Aby wziąć udział w D&I Changemakers Conference 2022 wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie wydarzenia: www.changemakers2022.diversityhub.org. Udział w konferencji jest bezpłatny, wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim.

O Diversity Hub

Fundacja Diversity Hub zajmuje się zarządzaniem różnorodnością w biznesie i budowaniem inkluzywnych miejsc pracy. Oferują wiedzę, doświadczenie, najlepsze praktyki i know-how z obszaru DEI (Diversity, Equity, Inclusion). Wspierają organizacje w identyfikowaniu korzyści płynących z różnorodności i inkluzji, jednocześnie wpływając na pozytywne zmiany społeczne. Tworzą własne, innowacyjne rozwiązania, takie jak audyty i strategie D&I. Wspierając efektywne wdrażanie zarządzania różnorodnością w organizacjach, specjalizują się w jej głównych wymiarach, takich jak: wiek, płeć, stopień sprawności, kultura włączająca, inkluzywne przywództwo, LGBT+, wielokulturowość, DEI w procesach HR. Prowadzą także szkolenia i doradztwo oraz zajmują się realizacją projektów międzynarodowych z zakresu różnorodności.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-11-16
Data aktualizacji: 2022-12-02
Powrót

Zobacz także

Znajdź