Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

A gdyby tak nigdy nie dorosnąć?

Teatr Ludowy zaprasza na nowy spektakl, którego bohatera nie trzeba chyba nikomu przedstawiać: dumny, przekorny chłopak, który nie ma przeszłości ani przyszłości, a jego życie to „wieczne teraz”, wieczna Nibylandia. „Piotrusia Pana” na deskach Sceny pod Ratuszem można oglądać od 2 października.

Fot. Teatr Ludowy

Piotrusia Pana z realnym światem łączą tylko rzadkie wizyty w dziecięcych pokojach i jakaś niewysłowiona, zawsze wyparta tęsknota. Tak przynajmniej było do tej pory. Dziś jednak Piotruś jest nie w humorze, nie może znaleźć swojego cienia. Zamiast niego spotkał Wendy – dziewczynę, która słyszała o Piotrusiu, jak każdy z nas, ale nie była pewna, czy on naprawdę istnieje – tak rozpoczyna się spektakl Teatru Ludowego wyreżyserowany przez Przemysława Jaszczaka.

 

W spektaklu, którego premiera odbyła się 2 października, występują: Robert Ratuszny, Mateusz Trzmiel, Weronika Kowalska, Paulina Moś, Helena Radzikowska i Paweł Rutkowski.

Wszyscy, którzy mają ochotę na podróż do Nibylandii i wspólne przygody z Piotrusiem i Wendy mogą już zaopatrzyć się w bilety. Dodatkowe informacje na stronie Teatru Ludowego.


Spektakl realizowany w ramach Programu OFF Polska. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Partnerem spektaklu jest Miasto Białystok. Produkcja: Teatr PAPAHEMA

pokaż metkę
Autor: Anna Latocha
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-09-29
Data aktualizacji: 2022-10-03
Powrót

Zobacz także

Znajdź