Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Trenuj w Krakowie! Zajęcia rolkarskie i ogólnorozwojowe

Trwa sportowy weekend! Odbywają się kolejne bezpłatne zajęcia w ramach tegorocznej edycji prowadzonego przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie projektu „Trenuj w Krakowie!”, który wpisuje się w miejską kampanię „Kraków w formie”. W sobotę, 3 września, zarówno duzi, jak i mali mogli wziąć udział w treningu rolkarskim „Rolkuj z nami!”. Dzisiaj, 4 września, odbędą się natomiast zajęcia dla najmłodszych miłośników sportu „Dzieciaki na start!”.

Fot. Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie

Dzisiaj, 4 sierpnia zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież od 6 do 18 roku życia na zajęcia w ramach akcji „Dzieciaki na start!”, prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów, w tym przez osoby z kierunkowym wykształceniem do pracy z najmłodszymi.

Trening jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy! Warunkiem udziału w zajęciach jest zgłoszenie uczestnika/uczestniczki poprzez formularz zamieszczony na stronie. Wcześniej należy zapoznać się z regulaminem. 

Kiedy: niedziela, 4 sierpnia, godz. 11.00 (formularz zgłoszeniowy TUTAJ)

Całoroczny harmonogram zajęć znajduje się TUTAJ.

Gdzie: zbiórka przy fontannie w Parku Lotników Polskich (od strony al. Jana Pawła II), na terenie którego zaplanowane są zajęcia.

Co będziemy robić?

Trening będzie miał charakter ogólnorozwojowy. W planach zabawy ruchowe oraz rozgrzewka bieżna z elementami nauczania techniki biegu, będzie doskonalenie skoczności i szybkości. Nie zabraknie również elementów poprawiających koordynację ruchową. Kto wie, być może na treningu zostaną odkryte przyszłe talenty maratońskie!

pokaż metkę
Osoba publikująca: Oliwia Stępień
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-08-31
Data aktualizacji: 2022-09-04
Powrót

Zobacz także

Znajdź