Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Już w czerwcu kolejna edycja biegów Commando Race

Już 4 i 5 czerwca w Krakowie odbędzie się kolejna edycja biegów z przeszkodami Commando Race. W tych dniach park Lotników Polskich zamieni się w miasteczko zawodów z prawdziwego zdarzenia, pełne atrakcji dla całych rodzin.

Commando Race
Fot. materiały prasowe

Wszyscy chętni będą mieli do wyboru start w aż sześciu różnych formułach! Trasy zostaną przygotowane w taki sposób, by każdy bez względu na płeć, wiek czy kondycję mógł dotrzeć do linii mety, pokonać przeszkody i przede wszystkim dobrze się bawić!

W sobotę, 4 czerwca, odbędą się zawody dzieci. Dzień rozpocznie bieg Commandosik, w którym udział mogą wziąć dzieci od czwartego roku życia. Maluchy wystartują w trzech kategoriach wiekowych (4-5, 6-8, 9-11 lat), a każdy uczestnik na mecie otrzyma pamiątkowy medal. Po południu zaś emocje sięgną zenitu, bo będziemy obserwować zmagania dzieciaków z torem ninja! Na 100-metrowej trasie nie zabraknie wymagających przeszkód.

Z kolei w niedzielę, 5 czerwca, swoje możliwości będą mogli sprawdzić dorośli zawodnicy. Na początek z przeszkodami zmierzą się całe rodziny w formule Commando Family. Mile widziani są zawodnicy na każdym poziomie zaawansowania, bo trasa przygotowana będzie w taki sposób, by nikomu nie sprawiała trudności.

Odbędzie się także bieg z przeszkodami w formule Commando Janusz, w której nie czas pokonania trasy ma największe znaczenie, a… szalony stój. Klapki, sandały, ortalionowe kurtki i reklamówki – wszystkie chwyty dozwolone.

Kolejne emocje czekają w biegu z kobietą na plecach. Kto najszybciej pokona trasę z przeszkodami tak, aby stopa partnerki ani razu nie dotknęła ziemi?  Ostatnią dostępną formułą jest Commando Race 2 km fun. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto chciałby spróbować swoich sił w biegu z przeszkodami, ale przerażają go długie dystanse i poziom trudności. Na dwukilometrowej trasie Commando Race liczy się przede wszystkim dobra zabawa.

Więcej informacji na stronie internetowej commandorace.pl oraz na profilu wydarzenia na Facebooku.

Commando Race

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-05-09
Data aktualizacji: 2022-11-08
Powrót

Zobacz także

Znajdź