Biznes rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Założenie firmy w CEIDG – sprawę załatwisz także w j. angielskim

Wydział Spraw Administracyjnych proponuje cudzoziemcom, chcącym założyć firmę w CEIDG, obsługę w języku angielskim. Punkt zlokalizowany jest przy ul. Wielickiej 28A.

Fot. unsplash.com

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz mając na uwadze usprawnienie obsługi cudzoziemców posługujących się językiem angielskim, 1 marca Wydział Spraw Administracyjnych uruchomił stanowisko z obsługą w tym języku.

Zainteresowani cudzoziemcy mogą założyć działalność, zmienić dane firmy, zawiesić, wznowić lub zamknąć działalność gospodarczą z pełnym wsparciem pracownika posługującego się językiem angielskim.

Kiedy i gdzie?

Klienci przyjmowani są we wtorki i środy, w godz. 10.00-14.00, po wcześniejszym umówieniu wizyty przez stronę umawianie wizyt. Punkt zlokalizowany jest przy ul. Wielickiej 28A, na III piętrze.

Na nowo utworzonym stanowisku doświadczony pracownik, posiadający dużą wiedzę merytoryczną, udzieli cudzoziemcowi fachowego wsparcia i pomocy przy dopełnieniu formalności związanych z założeniem działalności gospodarczej.

Pomoc polega przede wszystkim na wspólnym wypełnieniu wniosku do CEIDG, w tym na zweryfikowaniu, czy posiadany tytuł pobytowy uprawnia cudzoziemca do prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej na podstawie wpisu do CEIDG.  

pokaż metkę
Autor: GRAŻYNA ROKITA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-03-02
Data aktualizacji: 2022-03-12
Powrót

Zobacz także

Znajdź