Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Nowy regulamin Biegu Nocnego na 10 km

25 stycznia został opublikowany nowy regulamin siódmej odsłony Biegu Nocnego na 10 km, która odbędzie się 23 kwietnia. Limit startujących to 4000 zawodników. 16 lutego zostaną wznowione zapisy do najbliższej edycji imprezy.

Bieg Nocny 2022 grafika
Fot. ZIS

Poprzednia, szósta odsłona Biegu Nocnego na 10 km odbyła się 27 kwietnia 2019 roku. W 2020 i 2021 roku obostrzenia i regulacje związane z pandemią koronawirusa nie pozwoliły na organizację imprezy w tradycyjnej formule. Zapisy zostały wstrzymane, a na liście startowej na ten moment widnieje 1496 osób.

Wprowadzenie nowego regulaminu Biegu Nocnego na 10 km oznacza, że zawodnicy, którzy wcześniej zapisali się na listę startową i uiścili wpisowe, na bieg 23 kwietnia, mogli do 8 lutego wystąpić o zwrot opłaty startowej.

Od 9 lutego rezygnacja z udziału w najbliższej edycji Biegu Nocnego na 10 km nie jest już możliwa, a pozostanie na liście startowej oznacza akceptację nowego regulaminu.

Wprowadzona została możliwość przeniesienia opłaty startowej na innego zawodnika – najpóźniej do dnia 10 kwietnia. Szczegółowa instrukcja została opisana TUTAJ.

W przypadku chęci dokonania zmian w zgłoszeniu do biegu, prosimy o przesłanie widomości na adres zapisy@zis.krakow.pl, w temacie wpisując „korekta zgłoszenia Bieg Nocny na 10 km”, a w treści wszystkie dane, które mają zostać zmienione.

Zawodnicy, którzy nie wystąpią o zwrot opłaty startowej będą wpisani na nową listę startową, z której zostaną usunięte wcześniej przydzielone numery startowe – wzorem zorganizowanych jesienią 2021 roku 14. Biegu Trzech Kopców i 7. Cracovia Półmaratonu Królewskiego, numery startowe będą nadawane w Biurze Zawodów podczas weryfikacji.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-01-25
Data aktualizacji: 2022-02-10
Powrót

Zobacz także

Znajdź