Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Ferie zimowe w Muzeum Inżynierii Miejskiej

Warsztaty modelarskie, strefa kreatywności dla najmłodszych i wystawa zabytkowych tramwajów – również dla dorosłych! Sprawdź także co Muzeum Inżynierii Miejskiej przygotowało na ferie zimowe!

Fot. MIM

A w styczniu... ferie zimowe!

Przez dwa tygodnie ferii, od wtorku do piątku zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 14 lat na zajęcia w Strefie Kreatywności połączone z warsztatami i zwiedzaniem wystaw czasowych. Zajęcia trwają od godz. 12.00 do godz. 15.00.

Piątek, 28 stycznia — Wynalazek na plac zabaw
Plac zabaw to jedno z ulubionych miejsc wszystkich najmłodszych mieszkańców miasta. Ale nawet najpiękniejsze huśtawki, najwyższe zjeżdżalnie i najszybsze karuzele mogą się w końcu dzieciom znudzić. Na szczęście wystarczy uruchomić swoją wyobraźnię i z megaklocków wybudować zupełnie nową zabawkę, którą chcielibyście umieścić na waszym placu zabaw!

Bilet w cenie 40 zł od osoby (cena obejmuje kierowaną zabawę w Strefie Kreatywności, warsztaty oraz wejście na wystawy czasowe).

Prosimy o wcześniejszą rezerwację. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku w godz. 8.00-16.00 telefonicznie: 12 428 66 00 wew. 11 lub mailowo: rezerwacja@mim.krakow.pl.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-12-07
Data aktualizacji: 2022-01-28
Powrót

Zobacz także

Znajdź