Biznes rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Pierwsze europejskie centrum rozwoju innowacji Apptio w Krakowie

Bogate zaplecze naukowe, światowa renoma polskich programistów oraz znakomita lokalizacja Krakowa w sercu Unii Europejskiej, a także szybki rozwój firmy Apptio stały się impulsem do otwarcia pierwszego europejskiego centrum rozwoju innowacji właśnie w naszym mieście.

Fot. pixabay.com
pixabay.com

W najbliższych miesiącach firma planuje zatrudnienie dziesiątek specjalistów z zakresu wytwarzania oprogramowania oraz utrzymania sieci. Nie zabraknie też ról czysto biznesowych, czyli tych związanych z zarządzaniem produktem oraz HR.

Apptio to założona w 2006 roku w Bellevue (zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych) firma z branży IT, zatrudniająca obecnie ponad 1300 osób na całym świecie. Jej produkty umożliwiają liderom osiąganie optymalnych wyników finansowych w ich organizacjach. Ponad 60 procent przedsiębiorstw z listy Fortune 100 zaufało Apptio w zakresie zarządzania wydatkami całego portfolio IT.

Apptio automatycznie pozyskuje i porządkuje ogromne ilości danych operacyjnych i wydatków związanych z technologią oraz umożliwia użytkownikom z różnych działów wspólne, efektywne i pewne raportowanie, analizowanie, planowanie i zarządzanie inwestycjami IT.

Więcej informacji na temat nowej inwestycji można znaleźć tutaj.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-07-20
Data aktualizacji: 2021-07-21
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat