Rada Miasta rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Uchwyć piękno Dzielnicy III

Złap za aparat i uwiecznij piękno Prądnika Czerwonego, Rakowic, Olszy, Ugorka, Wieczystej – w ten sposób możesz wziąć udział w konkursie „Fotograficzny Portret Dzielnicy III”. Patronat honorowy nad tym konkursem objął Przewodniczący Rady Miasta Krakowa - Dominik Jaśkowiec.

Fot. Rada Dzielnicy III
Rada Dzielnicy III

Pierwsza edycja konkursu jest zorganizowana z okazji 30. rocznicy ustanowienia nowego podziału terytorialnego Krakowa dokonanego przez Radę Miasta Krakowa 27 marca 1991 r. Do 31 października 2021 r. można słać zdjęcia na adres mailowy Młodzieżowego Domu Kultury przy al. 29 Listopada 102 - mdk.animacja.kultury@gmail.com , by wziąć udział w konkursie „Fotograficzny Portret Dzielnicy III”. Prace można nadsyłać w czterech kategoriach:

  • Piękno przyrody - przyroda Dzielnicy III Prądnik Czerwony (ożywiona i nieożywiona, zwierzęta lub rośliny) w czterech porach roku;
  • Śladami historii - obiekty zabytkowe na terenie Dzielnicy III Prądnik Czerwony;
  • Zmiany na lepsze – efekty prac samorządu gminnego i dzielnicowego – zwłaszcza Rady Dzielnicy III na terenie Prądnika Czerwonego, Olszy i Rakowic w ciągu ostatnich 30 lat;
  • Dzielnicowa duma – miejsca, rzeczy, zjawiska którymi można wyróżnić pozytywnie Dzielnicę III w Krakowie i chwalić się nimi innym krakowianom.

Do konkursu zgłosić można maksymalnie 8 samodzielnie wykonanych fotografii po dwa z każdej kategorii, nigdzie wcześniej nie publikowanych i nie nagradzanych. Zdjęcia zgłoszone do konkursu mogą być wykonane także przed ogłoszeniem konkursu, ale nie wcześniej niż 27 marca 1991 r., czyli w dniu wprowadzenia nowego podziału administracyjnego Krakowa przez Radę Miasta Krakowa. Formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronach internetowych Rady Dzielnicy i MDK . Pula nagród wynosi 4 tys. zł. Ogłoszenie wyników nastąpi 21 listopada 2021 r.

Regulamin konkursu

Mapa Dzielnicy III Prądnik Czerwony

 

mapka dzielnicy III

 

pokaż metkę
Autor: Katarzyna Maleta-Madejska
Osoba publikująca: KATARZYNA MALETA-MADEJSKA
Podmiot publikujący: Kancelaria Rady Miasta Krakowa
Data publikacji: 2021-07-05
Data aktualizacji: 2021-07-06
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat