Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

„Family Run”, czyli rodzinne bieganie na Błoniach

Już po raz piąty Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy zaprasza na rodzinne święto biegania „Family Run” na krakowskie Błonia. W trakcie biegowych zmagań, które odbędą się w sobotę, 25 maja, będzie można również uczestniczyć w grach i zabawach.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

Rodzinne bieganie w postaci biegów mamy, taty oraz dzieci na różnych dystansach dostosowanych do wieku, gry i zabawy dla całych rodzin - to oferta, która od kilku lat cieszy się dużym zainteresowaniem uczestników. W poprzednich edycjach na starcie stawało ponad 700 osób. W trakcie biegów zostaną zorganizowane imprezy towarzyszące (gra terenowa, symultana szachowa, różnorodne gry i zabawy).

W tym roku gra terenowa "Tajemnice Zwierzyńca" pozwoli uczestnikom odkryć niejedną tajemnicę krakowskich Błoń. W trakcie trwania imprezy Krzysztof Fijałkowski zaprosi uczestników na niespodziankę sceniczną „Zaułka animacji”. Będzie można obejrzeć pełen magi spektakl w unikatowej formie teatralnej. 

Wszyscy uczestnicy biegów otrzymają pamiątkowe medale i koszulki. Organizatorzy zapewniają wszystkim uczestnikom napoje, owoce i drobny posiłek energetyczny. Na zwycięzców czekają nagrody.     

Szczegóły na stronie internetowej biegu.

Family Run

pokaż metkę
Autor: TOMASZ RÓG
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat