Biznes rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zielone Wydarzenia - warsztaty biznesowe

Fundacja Aeris Futuro oraz Urząd Miasta Krakowa zapraszają dziś (17 września, piątek) na warsztaty biznesowe „Sukces to Twoje naturalne środowisko! - Wdrażanie standardu Zielonych Wydarzeń w Twoim miejscu pracy” połączone z kursem golfa. Każdy uczestnik spotkania posadzi swoje firmowe drzewo na polu golfowym w Ochmanowie, pozna idee green events w praktyce i spróbuje swoich sił w grze w golfa.

Celem warsztatów jest przybliżenie teorii i praktyki idei Zielonych Wydarzeń, jako kluczowych w prowadzaniu polityki zrównoważonego rozwoju. Organizatorzy chcą podzielić się swoją wiedzą na temat standardu Zielonych Wydarzeń i jego roli w prowadzeniu działalności ekonomicznej w kontekście społecznej odpowiedzialności biznesu. Warsztaty przeznaczone są dla jednostek biznesowych, małych i średnich przedsiębiorstw, korporacji oraz przedstawicieli samorządów lokalnych. Spotkanie odbędzie się na polu golfowym Royal Krakow Golf & Country Club, w Ochmanowie koło Krakowa. Udział jest nieodpłatny, liczba miejsc jest ograniczona.

Uczestnicy warsztatów będą mogli wziąć udział w panelu dyskusyjnym, podczas którego pod kierunkiem eko-konsultantów Fundacji Aeris Futuro będą szukać odpowiedzi na pytanie „Jak osiągnąć sukces w zgodzie z zasadą 3P (people, profit, planet)”. Będzie to również doskonała okazja do podzielenia się swoimi doświadczeniami na temat prowadzenia polityki zrównoważonego rozwoju w swoich firmach. Same warsztaty będą przykładem Zielonego Wydarzenia m.in. każdy uczestnik spotkania posadzi na polu golfowym drzewo swojej firmy. Wszystkie firmy uczestniczące w warsztatach będą mogły wziąć udział w zaplanowanym na 1 października 2010 r. Dniu Eko-biura i w konkursie, w którym nagrodą będzie eko-wyjazd integracyjny dla pracowników.

Zgłoszenia przyjmuje i więcej informacji udziela: Aleksandra Jaros, Specjalista ds. budowania partnerstw Fundacji AERIS FUTURO, tel. +48 12 430 08 22, e-mail: ajaros@aeris.eko.org.pl, www.aeris.eko.org.pl, www.zielonewydarzenia.pl. (KF)

pokaż metkę
Osoba publikująca: MARCIN FABER - Redakcja MPI
Podmiot publikujący: Kancelaria Prezydenta
Data publikacji: 2010-09-17
Data aktualizacji: 2010-09-17
Powrót

Zobacz także

Znajdź