Biznes rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Digital Economy Forum w Centrum Kongresowym

I edycja konferencji „Rzeczpospolitej” - Digital Economy Forum już 5-6 kwietnia, w ICE Congress Centre w Krakowie. Organizatorzy zapraszają na wyjątkowe wydarzenie łączące perspektywę technologiczną oraz ekspercką z zakresu finansów, bankowości, ubezpieczeń i e-commerce.

Fot. materiały prasowe

Digital Economy Forum to przestrzeń, w której świat cyfrowy spotyka się ze światem nowoczesnej ekonomii, bankowości, finansów, ubezpieczeń i handlu. To miejsce spotkania ekspertów z globalnych korporacji finansowo-księgowych, lokalnych banków, samorządowców, polityków oraz przedstawicieli środowiska start-up'owego, które odpowiada za innowacje w sektorze.

Pierwszego dnia odbędą się prelekcje i debaty eksperckie, których tematyka skupi się na wykorzystaniu nowoczesnych technologii w obszarze bankowości, finansów i e-commerce, wykorzystaniu sztucznej inteligencji w bankowości, socjologii cyfryzacji i budowania zaufania konsumenckiego do instytucji finansowych.

Dzień drugi to panele eksperckie, case studies, one-to-one discussion, wystąpienia specjalistyczne na sześciu ścieżkach tematycznych: Cybersecurity, Big Data, Innovations, Startups fin-tech/insure-tech, Artificial Intelligence, Blockchain.

To dwa dni intensywnej wymiany wiedzy i doświadczeń oraz doskonała okazja do poznania najlepszych praktyk i efektywnych rozwiązań! 

Miasto Kraków objęło patronatem konferencję. 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny – konieczna jest wcześniejsza rejestracja: https://digitaleconomyforum.evenea.pl/

pokaż metkę
Osoba publikująca: MARGERITA KRASNOWOLSKA
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2018-02-09
Data aktualizacji: 2018-02-09
Powrót

Zobacz także

Znajdź