Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Międzynarodowe konferencje w Krakowie

ABSL Summit ponownie w Krakowie

ABSL Summit ponownie w Krakowie

2024-06-04

Od 3 do 5 czerwca w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbywa się ABSL Summit. To jedno z najważniejszych wydarzeń sektora usług biznesowych w Europie gromadzi ponad 1400 liderów biznesu, przedstawicieli administracji publicznej, ekspertów i ekonomistów z całego świata.

kran i kapiąca woda - zdjęcie ilustracyjne

Międzynarodowa Konferencja CEwater

2024-04-08

W dniach 22-24 kwietnia 2024 r. w Zakładzie Uzdatniania Wody Kraków – Bielany odbyła się Międzynarodowa Konferencja – Woda i Ścieki w Gospodarce o Obiegu Zamkniętym (CEwater).

Otwarcie Zgromadzenia Ogólnego Luteran - 13.09.2023

Luteranie z całego świata w Krakowie

2023-09-08

Od 13 do 19 września odbywało się w naszym mieście kluczowe dla społeczności luterańskiej całego świata Trzynaste Zgromadzenie Ogólne. Gospodarzem wydarzenia jest Kościół Ewangelicko-Augsburski w Polsce. Komitet organizacyjny wspierała krakowska parafia ewangelicka.

Otwarcie Konferencji SAE 2022 w ICE Kraków przez Zastępcę Prezydenta Krakowa Jerzego Muzyka

Międzynarodowa konferencja branży automotive w Krakowie

2022-09-06

We wtorek, 6 września w Centrum Kongresowym ICE Kraków Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. zrównoważonego rozwoju Jerzy Muzyk otworzył międzynarodową konferencję i wystawę techniczną SAE 2022 – Układy napędowe, Paliwa i Smary.

Wspólne wyzwania dla branży turystycznej i lotniczej w Krakowie

Wspólne wyzwania dla branży turystycznej i lotniczej

2022-01-27

O wspólnych wyzwaniach dla branży turystycznej i lotniczej oraz prognozach odbudowy ruchu turystycznego mówiła Anna Korfel-Jasińska, zastępca prezydenta Krakowa ds. edukacji, sportu i turystyki, podczas śniadania biznesowego zorganizowanego w związku z objęciem przez Kraków Airport roli gospodarza 4. edycji konferencji ACI Customer Experience Global Summit.

ASPIRE Industry Summit 2019

2019-06-19

ASPIRE Industry Summit 2019 to wydarzenie, które zorganizowane zostało we wtorek, 18 czerwca w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Jego celem jest skupienie w jednym miejscu liderów ze świata przemysłu, polityki, kultury i środowiska akademickiego ze starszymi menedżerami i najlepszymi talentami z międzynarodowych korporacji w Krakowie. Podczas uroczystej Gali "ASPIRE 4 ALL" uczestników wydarzenia powitał prezydent Jacek Majchrowski. 

Kraków gospodarzem Zgromadzenia Ogólnego Światowej Federacji Luterańskiej

2019-06-18

Po zakończonej sukcesem organizacji Kongresu OWHC, Kraków po raz kolejny został wyróżniony przez społeczność międzynarodową. 17 czerwca 2019 r., podczas obrad Światowej Federacji Luterańskiej w Genewie, nasze miasto zostało wybrane na gospodarza Zgromadzenia Ogólnego Federacji w 2023 r.

Miasto Kraków i UJ sygnatariuszami Deklaracji Poitiers

2019-06-07

W czwartek, 6 czerwca 2019 r., rektor UJ prof. Wojciech Nowak oraz Prezydent Krakowa prof. Jacek Majchrowski podpisali w Auditorium Maximum deklarację o współpracy pomiędzy uniwersytetem a miastem.

„Dziedzictwo to my!”, czyli kongres OWHC

2019-06-04

Warsztaty dla prezydentów miast z całego świata, warsztaty tematyczne, sesje plenarne, posiedzenie Zgromadzenia Ogólnego OWHC oraz wybory miasta-gospodarza kolejnego kongresu i członków Rady Dyrektorów – to najważniejsze punkty 15. Kongresu Organizacji Miast Światowego Dziedzictwa, który w dniach 2-5 czerwca odbył się w Krakowie. Wzięło w nim udział ponad 400 delegatów z pięciu kontynentów!

Międzynarodowa konferencja Biblioteki Kraków

2019-01-24

Bibliotekarze i reprezentanci środowisk działających na rzecz osób z niepełnosprawnością z Polski i zagranicy spotkali się podczas kolejnej międzynarodowej konferencji zorganizowanej przez Bibliotekę Kraków we współpracy z Kancelarią Prezydenta Miasta Krakowa oraz Wydziałem Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Znajdź