Komunikacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Obserwatorki i Obserwatorzy

Spotkania Panelu o charakterze edukacyjnym może obserwować każdy za pośrednictwem transmisji online. Poza tym przewiduje się bezpośredni udział Obserwatorek i Obserwatorów w spotkaniach panelowych. Jest to rola przeznaczona dla praktyków i praktyczek partycypacji i akademików zajmujących się metodą paneli obywatelskich.

Obecność Obserwatorek/ów w trakcie Panelu ma na celu zapewnienie transparentności procesu konsultacyjnego. Osoby obserwujące nie mają wpływu na przebieg spotkań, nie zabierają głosu w dyskusjach, nie zgłaszają pytań i uwag.

Jak można było zostać Obserwatorką/em Panelu?
Aby zgłosić chęć udziału w spotkaniach panelowych jako Obserwatorka i Obserwator, należało do dnia 17 lutego wypełnić odpowiedni formularz.

Więcej informacji znajduje się w Regulaminie Panelu. [PDF]


Lista Obserwatorów i Obserwatorek:

  • Sylwia Gajownik - Fundacja Edukacja dla Demokracji
  • Ewa Stokłuska - Fundacja Edukacja dla Demokracji
  • Dagmara Jacuńska - Fundacja Partycypacji Biorę udział
  • Magdalena Jochemczyk – pracuje Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, gdzie we współpracy z OECD i CUPT prowadzi projekt o nazwie Jak otworzyć kolej na mieszkańców? dotyczący wspólnego z mieszkańcami planowania węzłów przy przystankach kolei metropolitalnej. Od pięciu lat zajmuje się projektowaniem i prowadzeniem procesów partycypacyjnych oraz moderacją i facylitacją spotkań.
  • Eva Mackeviča - Centrum Błękitnej Demokracji
  • Jarosław Ogrodowski – ekspert niezależny ds. partycypacji, pracuje w Centralnym Porcie Komunikacyjnym, gdzie zajmuje się tworzeniem Strategii Rozwoju Obszaru Otoczenia CPK
  • Karolina Walko - Fundacja Partycypacji Biorę udział
  • Dr hab. Paulina Pospieszna - Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, kierownik grantu na temat innowacji w demokracjach finansowego przez Narodowe Centrum Nauki.
  • mgr Magni Szymaniak-Arnesen - Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza; osoba doktorancka i członkowska zespołu badawczego na temat innowacji w demokracjach finansowego przez Narodowe Centrum Nauki.
pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-02-10
Data aktualizacji: 2023-03-02
Powrót