Komunikacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Zaangażuj się

Temat zrównoważonego transportu dotyczy wszystkich mieszkańców i mieszkanek miasta:

  • Jeżeli zależy Ci na efektywnej i ekonomicznej komunikacji w mieście...
  • Jeżeli troszczysz się o środowisko, w którym żyjesz...
  • Jeżeli popierasz ideę partycypacji społecznej...
  • ...Powiedz znajomym o Krakowskim Panelu Transportowym!

Udostępnij plakat i/lub dołącz do akcji #WeźżeUdział. Promując panel obywatelski, przyczyniasz się do wzrostu świadomości społecznej i masz wpływ na rozwijanie przyszłej polityki transportowej miasta.

#WeźżeUdział: akcja w mediach społecznościowych
Aby dołączyć do akcji, udostępnij w mediach społecznościowych swoje zdjęcie z hasztagiem #WeźżeUdział. Wraz ze zdjęciem możesz opublikować link do strony internetowej (www.krakow.pl/komunikacja) oraz informację o Panelu:

#WeźżeUdział w Krakowskim Panelu Transportowym! Już w marcu i kwietniu mieszkańcy i mieszkanki Krakowa będą mogli realnie wpłynąć na miejską politykę transportową – wypracują i poddadzą głosowaniu rekomendacje dotyczące m.in. miejsc parkingowych, transportu zbiorowego, ścieżek rowerowych, ruchu drogowego czy ograniczania niskiej emisji.

Jeżeli chcesz wesprzeć promocję Panelu w inny sposób, zachęcamy do udostępniania aktualnych informacji z profilu Facebook Krakowskiego Panelu Transportowego.


Podpowiedz Panelistom i Panelistkom!

Mieszkańcy i mieszkanki Krakowa mogą włączyć się w poszukiwanie rozwiązań w zakresie zrównoważonego transportu. Każda osoba zainteresowana tematem panelu może zgłosić swoją propozycję rekomendacji – wszystkie przekażemy Panelistom i Panelistkom podczas trzeciego dnia Panelu.

Zachęcamy do wcześniejszego zapoznania się z materiałami edukacyjnymi zamieszczonymi w zakładce „O panelu - Materiały edukacyjne”.

Propozycje rekomendacji przyjmujemy do 16 marca za pośrednictwem formularza elektronicznego dostępnego pod linkiem: poledialogu.typeform.com

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-02-10
Data aktualizacji: 2023-03-02
Powrót