Dzielnice rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Święto Dzielnicy III Prądnik Czerwony

W sobotę, 15 czerwca, na stadionie KS Wieczysta Kraków przy ul. Kazimierza Chałupnika 16 odbędzie się Święto Dzielnicy III Prądnik Czerwony. Impreza potrwa od godziny 15.00 do 22.00.

Święto Dzielnicy III Prądnik Czerwony
Fot. materiały prasowe

Na uczestników: dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów czeka mnóstwo różnorodnych atrakcji . Najmłodszych mieszkańców dzielnicy organizatorzy zapraszają do skorzystania z bezpłatnych atrakcji dmuchanych oraz udziału w animacjach, konkursach i zabawach przygotowanych przez lokalne instytucje z Olszy, Prądnika Czerwonego oraz Rakowic.

Miłośnicy sportu i zdrowego trybu życia będą mogli obejrzeć pokazy karate oraz grapplingu, a także skorzystać z porad dietetyka. Pasjonatów służb mundurowych zainteresują konkursy i pojazdy przygotowane przez funkcjonariuszy straży miejskiej, policji oraz straży pożarnej.

W programie imprezy znajdą się również m. in. występy artystyczne, pokazy modelarskie, prezentacje fryzjerskie oraz inne atrakcje na stoiskach instytucji miejskich.

Wieczorem scenę przejmą we władanie zaproszone zespoły. O godz. 18.30 pojawi się na niej Zespół Tańców i Pieśni Bałkańskich Iglika, a o godz. 20.00 wystąpi gwiazda wieczoru – zespół No-Stress.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2024-05-24
Data aktualizacji: 2024-06-11
Powrót

Zobacz także

Znajdź