Odwiedź Kraków rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Bardzo duże zainteresowanie Krakow Business Run na etapie zapisów

16 września w Krakowie odbędzie się sztafeta Krakow Business Run. W ciągu kilku tygodni – do 6 sierpnia swój udział zgłosiło 150 pięcioosobowych zespołów. Dzięki nim uda się zrealizować cel tej imprezy – Justyna Topa podopieczna Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty otrzyma potrzebną jej protezę. Jednocześnie na stronie biegu trwa dodatkowa zbiórka środków na rzecz innych podopiecznych Fundacji.

Trasa sztafety Krakow Business Run została początkowo wyznaczona wokół krakowskich Plant, a start i meta biegu na Placu Szczepańskim. Obecnie swój udział zgłosiło tak wiele drużyn, że organizatorzy zdecydowali się przenieść start i metę z Placu Szczepańskiego na Rynek Główny. Aktualnie zapisy nadal są prowadzone, jednak drużyny dopisane po 6 sierpnia umieszczane są na liście rezerwowych.

Pomimo, że 16 września odbędzie się dopiero pierwsza edycja biegu, dopisali nie tylko biegacze ale i sponsorzy: Luxoft, Finder Financials, UBS. Dzięki ich wsparciu przez cały czas trwania zapisów organizatorzy utrzymują stałą opłatę wpisową w wysokości 50 zł netto od osoby Wiadomo, że główny cel charytatywny imprezy uda się zrealizować – podopieczna Fundacji otrzyma potrzebną jej protezę. Jednak na stronie internetowej biegu trwa akcja dodatkowej zbiórki środków na rzecz kolejnych potrzebujących. Aby wziąć w niej udział, należy na stronie www.krakowbusinessrun.pl w zakładce „Uczestnicy" kliknąć link wybranej drużyny, by za jej pośrednictwem dokonać wpłaty bezpośrednio na konto Fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty". Każdy może dokonać dowolnej wpłaty, niezależnie od tego czy bierze udział we wrześniowym biegu czy też nie.


Bieżące informacje na temat biegu na profilu FB: www.facebook.com/KrakowBusinessRun.

 

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: WIESŁAW SZCZUREK
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
Data publikacji: 2012-08-08
Data aktualizacji: 2012-09-04
Powrót