Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Nowy katalog sprzętów w OWiT

Na stronie internetowej Ośrodka Wsparcia i Testów w Krakowie pojawił się nowy katalog ze sprzętem do wypożyczenia dla osób z niepełnosprawnościami.

Grafika przedstawia informacje na temat możliwości wypożyczenia sprzętów dla osób z niepełnosprawnościami.
Fot. Ośrodek Wsparcia i Testów (OWiT)

Punkt Informacyjny OWiT (Ośrodek Wsparcia i Testów) jest finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) w ramach realizacji przez PFRON programu pod nazwą „Centra informacyjno-doradcze dla osób z niepełnosprawnością”. Celem działania Punktu jest zwiększanie, podtrzymywanie lub poprawianie możliwości samodzielnego funkcjonowania osób z niepełnosprawnościami.

Ośrodek Wsparcia i Testów w Krakowie oferuje nie tylko możliwość wypożyczenia sprzętu, ale także profesjonalne wsparcie i doradztwo. Specjaliści z zakresu surdopedagogiki, tyflopedagogiki, oligofrenopedagogiki oraz rehabilitacji chętnie pomogą dobrać odpowiednie rozwiązanie, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej osoby z niepełnosprawnością. Poniżej znajdą Państwo link do strony z katalogiem sprzętów do wypożyczenia oraz kontakt telefoniczny do OWiT.

KATALOG SPRZĘTÓW DO WYPOŻYCZENIA

Kontakt tel. 793 279 253

pokaż metkę
Osoba publikująca: Daniel Duda
Podmiot publikujący: Bez barier
Data publikacji: 2024-02-02
Data aktualizacji: 2024-02-02
Powrót

Zobacz także

Znajdź