Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Kraków

XXIII Tydzień Osób Niepełnosprawnych "Kocham Kraków z Wzajemnością"

2022-06-23

W dniach od 24 czerwca do 1 lipca odbędą się obchody XXIII Tygodnia Osób Niepełnosprawnych "Kocham Kraków z Wzajemnością". W ramach Tygodnia Osób Niepełnosprawnych organizacje pozarządowe przygotowały blisko dziewięćdziesiąt wydarzeń, które czekać będą na mieszkańców Krakowa!

Zdjęcie przedstawia koncert mamo w sercu cię kołyszę

Koncert – „Mamo w Sercu Cię Kołyszę”

2022-06-23

W tym roku po raz siódmy odbyło się wydarzenie dedykowane Mamom Osób z Niepełnosprawnościami pt. „Mamo w Sercu Cię Kołyszę”.

Grafika przedstawia plakat promujący turniej piłki noznej

XVII Integracyjny Turniej Piłki Nożnej NA ZIELONEJ MURAWIE

2022-06-23

W dniu 23 czerwca 2022 roku na obiekcie Zwierzynieckiego Klubu Sportowego w Krakowie odbędzie się XVII Integracyjny Turniej Piłki Nożnej NA ZIELONEJ MURAWIE. W tegorocznej edycji turnieju weźmie udział 12 zespołów z ośrodków zajmujących się rehabilitacją i terapią osób niepełnosprawnych.

Zapisy na półkolonie dla dzieci z niepełnosprawnościami

2022-06-20

Uprzejmie informujemy o zapisach na półkolonie, które w czasie wakacji będą organizowane przez Miasto we współpracy z Partnerami. To kolejna edycja ciesząca się dużą popularnością pn. „Lato w mieście dla dzieci z niepełnosprawnościami”.

Grafika przedstawia megafon trzymany w ręce na niebieskim tle

WYNIKI KONKURSU OFERT 2022 W RAMACH REGRANTINGU NA ZADANIA, W RAMACH TYGODNIA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH "KOCHAM KRAKÓW Z WZAJEMNOŚCIĄ"

2022-06-14

Stowarzyszenie na Rzecz Wsparcia Osób Zagrożonych Wykluczeniem Społecznym „Świstak” ogłosiło wyniki otwartego konkursu ofert na realizację w 2022 roku zadań publicznych w trakcie XXIII Tygodnia Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z Wzajemnością”.

grafika prezentująca plakat zachęcający do udziału w festiwalu filmon

Festiwal Filmowy Osób z Niepełnosprawnościami FilmON

2022-06-09

Zespół Szkół Specjalnych nr 6 w Krakowie oraz Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Pierwiosnek” serdecznie zaprasza na 6. edycję Festiwalu Filmowego Osób z Niepełnosprawnościami FilmON.

Grafika przedstawia informacje dotyczące turnieju tenisa stołowego o puchar prezydenta miasta krakowa

Ogólnopolski Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa

2022-06-08

19 czerwca 2022 r. w Centrum Sportu Niepełnosprawnych w Hali 100-lecia KS Cracovia przy ul. Focha 40 odbędzie się I Ogólnopolski Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego. To jedna z imprez, która rozgrywana jest w ramach unikatowego projektu dla potencjalnych paraolimpijczyków z całej Polski. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Jacek Majchrowski Prezydent Miasta Krakowa.

Zdjęcie przedstawia zawodników, którzy brali udział w mistrzostwach świata.

Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Pływaniu Niepełnosprawnych 2022

2022-06-06

Integracyjny Klub Sportowy Druga Strona Sportu na zlecenie Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych Start po raz czwarty zorganizował Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Pływaniu Niepełnosprawnych. Zawody odbyły się w dniach 27-29.05.2022 w Krakowie na terenie kompleksu pływalni krytych Akademii Wychowania Fizycznego.

Klub Integracji Społecznej dla osób z niepełnosprawnościami

2022-05-26

Fundacja Sustinae oferuje pomoc w Klubie Integracji Społecznej wszystkim niepracującym mieszkańcom Krakowa z orzeczoną niepełnosprawnością. Program realizowany jest do 30 kwietnia 2024. Do głównych zadań należy organizacja szkoleń oraz doradztwo zawodowe.

Specjalistyczne usługi wspierania rodziny

2022-05-26

Fundacja Sustinae w okresie od 1 maja do 29 lipca realizuje zadanie publiczne „Specjalistyczne usługi wspierania rodziny” w ramach projektu „Aktywni Zawodowo–Aktywni Społecznie” współfinansowanego przez Unię Europejską. Odbiorcami zadania są 42 rodziny zamieszkałe na terenie Gminy Miejskiej Kraków i wychowujące dzieci do 18 roku życia, wymagające wsparcia w zakresie trudności społecznych.

Znajdź