Miasto Kraków laureatem X konkursu Samorząd Równych Szans !

Krakowski "Klub Rodzica z dzieckiem do lat 3 o specjalnych potrzebach rozwojowych" prowadzony przez Stowarzyszenie "Tęcza" w formie zadania publicznego otrzymał wyróżnienie w X edycji ogólnopolskiego konkursu "Samorząd Równych Szans"

Miasto Kraków laureatem X konkursu Samorząd Równych Szans !
Fot. https://firr.org.pl/

W konkursie nagradzane są najlepsze działania samorządów, przyczyniające się do wyrównywania szans osób z niepełnosprawnościami w różnych aspektach życia społecznego i zawodowego.

Do udziału w tegorocznej X edycji konkursu "Samorząd Równych Szans" zgłoszono 45 projektów. Kraków otrzymał wyróżnienie w kategorii Powiat Grodzki.

"Klub Rodzica z dzieckiem do lat 3 o specjalnych potrzebach rozwojowych HULA HOP" jest prowadzony na Osiedlu Wandy 23 od lipca 2019 roku przez krakowskie Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa "Tęcza". Jest to miejsce, w którym rodzice oraz osoby oczekujące potomstwa mogą się spotykać, wymieniać doświadczeniami, otrzymywać wsparcie, zdobywać wiedzę, wzmacniać kompetencje rodzicielskie, tworzyć nieformalne grupy wsparcia oraz rozwijać potencjał swoich dzieci.

Więcej informacji o laureatach konkursu "Samorząd Równych Szans" na stronie FIRR

Zapraszamy również na Facebooka klubu HULA HOP

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Paulina Szewczyk
Podmiot publikujący: Bez barier
Zobacz także