Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Przygoda z curlingiem w TAURON Arenie Kraków

W TAURON Arenie Kraków znów można przekonać się, jakim wyzwaniem jest uprawianie curlingu pod okiem profesjonalnych trenerów z Krakowskiego Klubu Curlingowego. Tory curlingowe, już po raz trzeci, pojawiły się na parkingu podziemnym TAURON Areny Kraków. Są czynne do 24 marca.

Fot. pixabay.com

Curling jest grą strategiczną na zasadach fair play. To sport olimpijski, którego może spróbować każdy niezależnie od wieku, kondycji, płci, sprawności. Co więcej, jest świetną formą integracji i dobrej zabawy. Curling w TAURON Arenie Kraków to przede wszystkim przygotowana według najwyższych standardów powierzchnia lodu. To opieka instruktorska, którą pełnią wieloletni członkowie Krakowskiego Klubu Curlingowego. To także cały niezbędny do zagrania w curling sprzęt, wypożyczany do treningu w cenie biletu (kamienie, szczotki, slajdy na obuwie).

Bezpłatne treningi i ferie z curlingiem

Z torów curlingowych można korzystać w dwóch formach: indywidualnych zajęć otwartych z instruktorem oraz wynajęcia torów na wyłączność.

Informacje praktyczne

Tory curlingowe znajdują się na parkingu podziemnym TAURON Areny Kraków. Wejście od strony ul. Dąbskiej/parkingu autobusowego.

Godziny otwarcia i rezerwacja miejsc

Tory są dostępne od wtorku do niedzieli, w dwóch formach:

  • wejść biletowanych/zajęcia otwarte – każdy może wejść na tor, wykupując bilet wstępu i pod okiem instruktora bawić się z innymi uczestnikami curlingiem. Taka forma jest dostępna podczas godzinnych zajęć w soboty i niedziele w godz. 14.00-16.00 (wejścia o godz. 14.00 oraz 15.00).
  • rezerwacji toru – tor oraz opiekę instruktorską można wynająć na wyłączność poprzez wybranie terminu na stronie: curlingwkrakowie.pl, w sekcji „rezerwacja”. Terminy dostępne to godz. 16.00-22.00 (wtorek-piątek), godz. 14.00-22.00 (soboty i niedziele). Poniedziałki – nieczynne. Możliwy jest wynajem dla grup poza godzinami otwarcia po wcześniejszym umówieniu mailowym.

Cennik

Zajęcia otwarte (1 godzina/mały tor)

  • Bilet normalny – 40 zł
  • Bilet ulgowy – 20 zł (uczniowie i studenci do 26 roku życia za okazaniem legitymacji.

Wynajęcie toru (1 godzina)

  • Duży tor – 260 zł
  • Mały tor – 170 zł
  • Opieka instruktora – 120 zł.

Dodatkowe informacje na stronie internetowej oraz profilu na Facebooku.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-11-24
Data aktualizacji: 2024-02-24
Powrót

Zobacz także

Znajdź