Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Wyjazdowy trening biegowy w Puszczy Niepołomickiej

Już dziś, 28 października zapraszamy na kolejne bezpłatne zajęcia dla dorosłych z cyklu „Biegaj w Krakowie!”. Tradycyjnie, w ostatnią sobotę miesiąca odbędzie się tzw. trening wyjazdowy – tym razem w Puszczy Niepołomickiej. Zajęcia są organizowane w ramach tegorocznej edycji prowadzonego przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie projektu „Trenuj w Krakowie!”, który wpisuje się w miejską kampanię „Kraków w formie”.

Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie
Fot. Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie

W tym tygodniu zapraszamy na kolejne zajęcia z cyklu „Biegaj w Krakowie!”. Tradycyjnie, w ostatnią sobotę miesiąca czeka nas tzw. trening wyjazdowy – w Puszczy Niepołomickiej. Przyjechać może każdy dorosły, bez względu na poziom zaawansowania. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy. Zajęcia prowadzi zespół wykwalifikowanych trenerów z doświadczeniem zawodniczym.

Kiedy: sobota, 28 października (sobota), godz. 9.00 (uwaga, w tym tygodniu widzimy się godzinę wcześniej niż zwykle)

Gdzie: Puszcza Niepołomicka, zbiórka na parkingu przy drodze krajowej nr 75 (bliższym jadąc od Niepołomic, dalszym od autostrady)

Puszcza Niepołomicka to idealne miejsce na sobotnie, długie rozbieganie w otoczeniu natury, wśród drzew, z dala od samochodów.

Zajęcia rozpoczniemy od rozgrzewki, a potem przejdziemy do wspomnianego rozbiegania – w grupach wykonamy spokojną pracę tlenową. Będziemy biegać na sześciokilometrowej pętli, po dobrym, miękkim podłożu. Liczba pętli do pokonania będzie oczywiście dostosowana do stopnia zaawansowania uczestników treningu.

Regulamin zajęć
Kadra trenerska

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-10-24
Data aktualizacji: 2023-10-28
Powrót

Zobacz także

Znajdź