Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Miłośnicy Atlassian ze wszystkich zakątków świata spotkają się w Krakowie

Największa konferencja w tematyce Atlassiana w Europie Środkowej powróciła 17-18 października. Dwa ekscytujące dni i ponad 70 prelekcji. Zapraszamy na 11. edycję Jira Day w Krakowie.

Fot. materiały prasowe

Wrocławski Software Home Deviniti wystartował z konferencją Jira Day w 2013 roku. Szybko stała się ona wyjątkowym cyklem spotkań dla społeczności Atlassian z całego świata. Podczas zeszłorocznej edycji wydarzenia zebrało się około 350 uczestników z ponad 20 krajów, którzy uczestniczyli w 74 wykładach.

Już po raz jedenasty zapraszamy na konferencję, która daje przestrzeń do wymiany pomysłów, wiedzy, wysłuchania prelegentów oraz networkingu w świecie IT.

Agenda:

  • ITSM track: Naucz się, jak podnieść zarządzanie usługami IT, aby skutecznie projektować, budować, dostarczać, obsługiwać i kontrolować usługi, które oferujesz swoim klientom.
  • Collaboration track: Odkryj korzyści z integracji narzędzi, które poprawiają komunikację w zespole i usprawniają procesy pracy.
  • Demo track: Zapoznaj się bliżej z narzędziami IT podczas wydarzenia. Będziesz mieć także możliwość wypróbowania ich darmowych wersji próbnych.

W wydarzeniu wezmą udział:

  • Kate Hobler, która przedstawi znaczenie spójności kulturowej podczas wprowadzania dużych zmian w firmie i pokaże, jak analizować i zwracać uwagę na ten aspekt przy zarządzaniu rozbudowanym systemem ludzkim.
  • Rodney Nissen pokaże praktyczne kroki do opanowania rosnącej liczby ticketów, aby móc skupić się na innych zadaniach.
  • Tomasz Pośpiech opowie o korzyściach z wdrożenia Sztucznej Inteligencji. Omówi automatyzację procesów, wsparcie pracowników oraz analizę i prognozowanie danych.

Razem dla środowiska

Jak w zeszłym roku, wszystkie zyski z ekologicznych zestawów konferencyjnych zostaną przekazane na rzecz fundacji Ratujmy Pszczoły. Dzięki zeszłorocznej dotacji fundacja postawiła 30 nowych uli. W tym roku kontynuuje zaangażowanie w społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR). Kup bilet i pomóż pszczołom!

Dowiedz się więcej o Jira Day.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-09-06
Data aktualizacji: 2023-10-18
Powrót

Zobacz także

Znajdź