Komunikacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Sprawdź stan swojego roweru

Dziś, w sobotę, 29 kwietnia, na rondzie Mogilskim odbywa się ostatnia z serii darmowych miejskich kontroli stanu rowerów. Przez cały kwiecień były one organizowane z myślą o bezpieczeństwie krakowskich rowerzystów, którzy nie zawsze podróżują sprawnymi jednośladami.

Fot. materiały prasowe

Na kontrolę zapraszamy wszystkich mieszkańców Krakowa, którzy chcą sprawdzić stan techniczny swoich jednośladów oraz dowiedzieć się, co należy lub warto w nich naprawić. Kontrola  nie jest usługą serwisową, więc o wszelkich jego usterkach posiadacz zostanie jedynie poinformowany (błyskawiczne naprawy będą możliwe tylko w przypadku drobnych awarii i braku długiej kolejki oczekujących). Poza fachową poradą, każdy odwiedzający może liczyć m.in. na wyregulowanie hamulców czy siodełka, kontrolę stopnia zużycia klocków hamulcowych oraz łańcucha, smarowanie łańcucha, sprawdzenie ogumienia i innych elementów konstrukcyjnych, pompowanie opon.

Terminy i miejsca mobilnych kontroli stanu roweru:

  • sobota, 29 kwietnia – rondo Mogilskie (dolna płyta), godz. 9.00–17.00

Regulamin tegorocznych kontroli dostępny jest tutaj. Prosimy pamiętać, że serwisanci nie będą świadczyć usługi poza wymienionymi godzinami. W związku z tym prosimy o rozsądne oczekiwanie w kolejce.

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Katarzyna Pustułka
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-03-20
Data aktualizacji: 2023-04-29
Powrót

Zobacz także

Znajdź