Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Zima pełna wrażeń w TAURON Arenie Kraków

TAURON Arena Kraków to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Bogaty program wydarzeń na najbliższy miesiąc i przyszły rok sprawi, że pełni wrażeń z areny wyjdą zarówno miłośnicy dobrej muzyki jak i kibice wielu dyscyplin sportowych. Dodatkowe atrakcje czekają także na rodziny z dziećmi i amatorów uprawiania sportu na świeżym powietrzu.

Fot. TAURON Arena Kraków

Gwiazdy na Gwiazdkę

Świąteczną atmosferę będzie można poczuć już dziś, 4 grudnia biorąc udział w koncercie Christmas Time!, podczas którego wystąpią m.in. Justyna Steczkowska, Krzysztof Cugowski i Andrzej Piaseczny oraz podczas „Home Alone in Concert” 20 grudnia, czyli wydarzeniu, którego żaden fan filmu „Kevin sam w domu” nie może przegapić. W świąteczne prezenty będzie można zaopatrzyć się 11 grudnia podczas Targu Świątecznego oraz States of Mind Festiwalu. Idealnym mikołajowym prezentem dla najmłodszych będzie udział w widowisku „Psi Patrol – Wielki Wyścig”, który odbędzie się w dniach 16-18 grudnia. Również dziś, 4 grudnia planowane jest spotkanie ze Świętym Mikołajem w Arenie Garden.

Jeszcze w tym roku gości odwiedzających arenę czeka wydarzenie poświęcone pamięci wybitnego kompozytora Ennio Morricone 21 grudnia.

Sportowy przełom roku

Jak na największy obiekt widowiskowo-sportowy w kraju przystało TAURON Arena Kraków gości imprezy sportowe przez duże S. Tłumy kibiców z pewnością zasiądą na trybunach by 12 grudnia ponownie kibicować naszemu mistrzowi Tadeuszowi Błażusiakowi podczas Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro. Podobnie będzie podczas 4 Nations Cup w Piłce Ręcznej Mężczyzn w dniach 28-30 grudnia z udziałem naszej reprezentacji, czyli przedsmaku tego, co będzie się działo w TAURON Arenie Kraków w dniach 12-22 stycznia podczas Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn.

Jeśli ktoś do tej pory nie widział jak wygląda pokaz w wykonaniu kierowców monster trucków koniecznie musi wybrać się na Hot Wheels Monster Trucks Live Glow Party w dniach 18-19 lutego.

Idziemy na łyżwy

Wiele osób ucieszy informacja, że przed TAURON Arenę Kraków (od strony parku Lotników Polskich) wraca lodowisko. Jest czynne do 12 lutego 2023 r., w godz. 9.00-21.00.

Dzieci i młodzież szkolna z Krakowa mogą bezpłatnie korzystać z obiektu od 1 grudnia, w dni powszednie: w godz. od 9.00 do 16.00. Pozostałe zainteresowane osoby, w tym samym czasie, mogą kupić bilet na lodowisko. Wstęp jest możliwy za okazaniem legitymacji szkolnej. Szczegółowe informacje o zasadach funkcjonowania lodowiska są dostępne na stronie tauronarenakrakow.pl.

Amatorów sportów zimowych zapraszamy również na tory curlingowe, przygotowane przez Krakowski Klub Curlingowy na parkingu podziemnym TAURON Areny Kraków. Tory będą dostępne do połowy kwietnia 2023 r. Informacje o rezerwacji miejsc i biletach można znaleźć na stronie curlingwkrakowie.pl.

Kibicujemy w Arenie Garden

W przerwach między turami jazdy na łyżwach lub w oczekiwaniu na otwarcie bram na kolejne wydarzenia w TAURON Arenie Kraków zapraszamy na pyszne jedzenie do Areny Garden. Codziennie w strefie Areny Garden czynna jest kawiarnia Arena Coffee oraz food truck z frytkami. A w weekendy i święta także grill, pizza, burger i słodziak.

Arena Garden zaprasza także do kibicowania naszej Reprezentacji podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Mężczyzn 2022, w strefie kibica, która będzie działała w dni meczowe w we foyer areny (mecze Polaków) i Arena Coffee (pozostałe spotkania). Dodatkowe informacje są dostępne na stronie internetowej facebook.com/ArenaGardenKrakow.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-11-18
Data aktualizacji: 2022-12-04
Powrót

Zobacz także

Znajdź