Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Zgłoś się do projektu „Proaktywni z POWER-em!”

Trwa nabór do kolejnej edycji projektu „Proaktywni z POWER-em!”. Skierowany jest on do osób młodych do 29. roku życia biernych zawodowo w tym w szczególności z kat. NEET, imigrantów i reemigrantów, uczących się lub pracujących na terenie miasta Krakowa. Udział w projekcie, współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, jest bezpłatny.

Fot. materiały prasowe

Udział a projekcie „Proaktywni z POWER-em!” daje możliwość wyboru szkolenia zawodowego, odbycia płatnego stażu i otrzymania zatrudnienia po jego zakończeniu, udziału w warsztatach technik autoprezentacji oraz wsparcia stylisty. Prowadzący pomogą w przygotowaniu profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych i aktywnego poszukiwania pracy. Udział w projekcie to też możliwość otrzymania wsparcia doradcy zawodowego, psychologa, prawnika, terapeuty lub coacha. Organizatorzy oferują też zdobycie nowych kwalifikacji i kompetencji, doświadczenia zawodowego poprzez bony szkoleniowe.

Do projektu mogą się zgłosić osoby, które:

  • mają 18–29 lat
  • mieszkają na terenie miasta Krakowa i Tarnowa lub powiatu krakowskiego, wielickiego, wadowickiego, proszowickiego, olkuskiego, miechowskiego, myślenickiego, tarnowskiego, dąbrowskiego, brzeskiego, bocheńskiego
  • są bierne zawodowo i spełniają przynajmniej jeden z poniższych warunków:
    • zamieszkują obszary wiejskie (poza ZIT)
    • są rodzicami powracającymi na rynek pracy
    • są osobami z niepełnosprawnościami
  • są imigrantami, reemigrantami (aktywnymi lub biernymi zawodowo)

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014–2022.
 
Szczegółowe informacje o projekcie można uzyskać: na stronie: fundacjaproaktywni.pl, telefonicznie: 579 517 630, 533 446 405 lub mailowo: rekrutacja@fundacjaproaktywni.pl.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-09-07
Data aktualizacji: 2022-09-21
Powrót

Zobacz także

Znajdź