Komunikacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Kwietniowe utrudnienia i remonty drogowe

Trzeba liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym na ul. Krzemionki, ul. Fortecznej oraz w rejonie al. 29 Listopada. W pierwszej połowie kwietnia rozpoczną się także prace związane z budową ronda u zbiegu ulic Cystersów i Fabrycznej.

Fot. Zarząd Dróg Miasta Krakowa

Od 1 kwietnia trwa realizacja zdjęć do filmów na ul. Krzemionki, w związku z czym w różnych lokalizacjach pojawią się zmiany w organizacji ruchu. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć tutaj.

Od 4 kwietnia zaczęły obowiązywać pierwsze zmiany w organizacji ruchu na ul. Fortecznej w związku z rozpoczętą rozbudową fragmentu tej ulicy. Plan poszczególnych etapów prac dostępny jest tutaj.

6 kwietnia została wprowadzona zmiana organizacji ruchu na al. 29 Listopada. O utrudnieniach związanych z pracami nad przebudową oświetlenia ulicznego, wodociągu oraz pasa drogowego można zapoznać się tutaj.

Od 7 kwietnia nastąpiły zmiany w organizacji ruchu na ul. Pachońskiego, na odcinku od ul. Górnickiego do ul. Mackiewicza. Szczegóły prac remontowych omówione są tutaj.

Od czwartku, 14 kwietnia zmieniła się organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania al. 29 Listopada z ul. Powstańców, a także przy wyjeździe z ul. Na Barciach do ul. Powstańców. Prowadzone są tam roboty związane z siecią elektroenergetyczną i wodociągową. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Ponadto w pierwszej połowie kwietnia planowane jest rozpoczęcie prac przy połączeniu ulic Fabrycznej i Cystersów. O szczegółach budowy ronda przeczytać można tutaj.

pokaż metkę
Autor: Kamil Popiela
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-04-02
Data aktualizacji: 2022-04-15
Powrót

Zobacz także

Znajdź