Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Punkt szczepień przeciw COVID-19 w TAURON Arenie – zmiana wejścia

Od poniedziałku, 24 stycznia, nastąpi zmiana lokalizacji Punktu Szczepień Powszechnych w TAURON Arenie Kraków. Od tego dnia punkt będzie zlokalizowany we foyer hali przy wejściu nr 4 – idąc schodami od strony ul. Lema, należy udać się w prawo, w kierunku parku Lotników Polskich.

Fot. pixabay.com

Punkt Szczepień Powszechnych w TAURON Arenie Kraków, prowadzony przez Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie ,jest czynny przez siedem dni w tygodniu od godz. 8.00 do godz. 20.00 (w przypadku zmian informacje są publikowane na stronie internetowej tauronarenakrakow.pl).

W punkcie podawane są szczepionki firm: Pfizer, Moderna oraz Johnson&Johnson. Można tam zaszczepić się dawką pierwszą, drugą, a także dawką przypominającą.

Parking

Osoby przyjeżdżające na szczepienie parkują bezpłatnie na parkingu naziemnym (północny wjazd od ul. Lema). Konieczna jest okazanie biletu parkingowego w punkcie szczepień przed jego opuszczeniem.

Kontakt

Informacje na temat Punktu Szczepień Powszechnych w TAURON Arenie Kraków są udzielane pod numerem telefonu: 12 349 15 00. Można też wysłać e-mail na adres: szczepienia.tauronarena@mco.krakow.pl.

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-01-19
Data aktualizacji: 2022-01-19
Powrót

Zobacz także

Znajdź