Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Mikołajki w „Symbiozie”

Centrum Edukacji Ekologicznej „Symbioza” zaprasza na poznawanie lasu z Borsukiem i Rzekotką, warsztaty tematyczne i świąteczną grę terenową.

Fot. pexels

Mikołajkowe niespodzianki – 7 grudnia

Mikołaj przysłał list z prośbą o pomoc! Renifery wyruszyły w podróż do Polski, zaciekawione krewniakami z południa. W poszukiwaniu saren, danieli, jeleni i łosi przybyły aż do Lasu Wolskiego. Rudolf dał sygnał Morse’m, że niestety straciły orientację w terenie i potrzebują pomocy! Puszczyk, Rzekotka i Borsuk wyruszają z misją ratunkowa. Pomóż im odnaleźć renifery i wysłać je w drogę powrotną do domu. Nie zapomnij przy tym zaspokoić ich ciekawości, rodzinne więzi są ważne w tym szczególnym – świątecznym okresie.

  • 7 grudnia
    • 12.30–14.00: „Czas na las z Rzekotką” – zwiedzanie ekspozycji stałej
    • 14.00–15.30: „Renifer na tropie swojej rodziny w Lesie Wolskim” – gra terenowa
    • 14.00–15.00: „Anioły z Lasu Wolskiego” – warsztaty
    • 15.00–16.00: „Wszyscy jesteśmy połączeni z naturą” – warsztaty.

Wszystkie aktywności w CEE „Symbioza” są dedykowane dla dzieci od piątego roku życia. Wydarzenie jest bezpłatne, jednak ze względu na obostrzenia epidemiologiczne liczba miejsc jest ograniczona i obowiązują wcześniejsze zapisy. Każde dziecko musi mieć zapewnioną opiekę osoby dorosłej.


Centrum Edukacji Ekologicznej „Symbioza”, aleja Żubrowa 15. Zbiórka przed Pawilonem Okocimskim (siedziba CEE „Symbioza”). Dokładne informacje odnośnie lokalizacji i dojazdu tutaj.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marta Műller-Reczek
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-11-19
Data aktualizacji: 2021-12-05
Powrót

Zobacz także

Znajdź