Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

„Łap skilla!” – projekt dla młodych pracujących

Chcesz podjąć nowe wyzwania zawodowe? Rozwijać się? Awansować? Jesteś zdecydowany na zmianę, dzięki której poprawisz swoją sytuację na rynku pracy? 1 lipca wystartowała II tura rekrutacji, która potrwa do 31 lipca lub do wyczerpania limitu miejsc. Weź udział w projekcie „Łap skilla!”

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

Co możesz zyskać?

Przez udział w projekcie będziesz mógł swobodniej poruszać się na rynku pracy, a realizacja takich celów, jak znalezienie pracy na pełen etat, podwyżka czy awans staną się dla ciebie realne.

Przez kilkanaście miesięcy udziału w projekcie będzie cię wspierał twój doradca zawodowy. Wspólnie opracujecie twój indywidualny plan rozwoju, w którym będą określone kompetencje ogólne i zawodowe, które potrzebujesz rozwijać. Umożliwi ci to skorzystanie z usługi szkoleniowej. Na podsumowanie udziału w projekcie otrzymasz „Bilans na początek kariery”.

Rekrutacja odbywa się wyłącznie online, za pośrednictwem strony lapskilla.pociagdokariery.pl.

Druga tura rekrutacji obejmie 800 kandydatów i potrwa do 31 lipca lub do wyczerpania limitu miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodatkowe informacje

Infolinia na czas rekrutacji:

12 619 85 43
12 619 84 38
690 187 263

adres e-maillapskilla@wup-krakow.pl

Pamiętaj, że:
1. Przejście ankiety kwalifikacyjnej nie oznacza przystąpienia do projektu.
2. Po przejściu ankiety kwalifikacyjnej należy założyć konto z wykorzystaniem kodu wygenerowanego na końcu ankiety.
3. Pierwszych 800 osób, które założą konto uzyska dostęp do dalszych czynności związanych z dokończeniem rekrutacji do projektu (w tym: zapisy na zajęcia, formularz zgłoszeniowy do wypełnienia).
4. Powyższych czynności nie trzeba wykonać od razu po założeniu konta, czas na dokończenie rekrutacji wynosi 24 godziny od założenia konta.
5. Formularz zgłoszeniowy podlega weryfikacji, podanie w toku rekrutacji nieprawdziwych informacji, oprócz wykluczenia z projektu, może skutkować konsekwencjami prawnymi i finansowymi.
6. Jeżeli po założeniu konta pojawił się komunikat o wyczerpaniu puli miejsc zapraszamy do udziału w lipcowej rekrutacji.


Projekt „Łap skilla!” jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszy Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-06-29
Data aktualizacji: 2021-07-30
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat