Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Mistrzostwa Europy Amp Futbol 2021: dwumecz towarzyski Polska-Turcja

8-9 maja, w ramach wydarzeń promujących Mistrzostwa Europy Amp Futbol 2021, na stadionie Prądniczanki odbył się towarzyski dwumecz Polska-Turcja.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

Ampfutbolowe mistrzostwa Europy w Krakowie miały się odbyć w ubiegłym roku, ale z powodu pandemii zostały przeniesione na wrzesień 2021. Zarówno organizatorzy turnieju, jak i jego ambasador Robert Lewandowski liczą, że za rok uda się zorganizować mistrzostwa przy pełnych trybunach i w gorącej atmosferze.

Mistrzostwa Europy Amp Futbol odbędą się w dniach 12-19 września 2021 roku, oczywiście w Krakowie. Zachowana zostanie formuła zawodów oraz skład rozlosowanych już grup.

 

– Mistrzostwami Europy w Krakowie chcieliśmy podziękować naszym kibicom za to, że są z nami i coraz liczniej nas wspierają. Do końca walczyliśmy o organizację tego turnieju w pierwotnym terminie i długo liczyliśmy, że będzie to możliwe – mówił Mateusz Widłak, prezes Amp Futbol Polska – Sytuacja w wielu krajach jest jednak znacznie gorsza, niż ta w Polsce i bardzo niepewna. Solidaryzujemy się ze wszystkimi drużynami, które mają wziąć udział w imprezie i oczywiście z biało-czerwonymi kibicami.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-04-18
Data aktualizacji: 2021-05-10
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat