Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Półkolonie letnie dla dzieci w Mistrzejowicach

Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana organizuje półkolonie letnie w Mistrzejowicach dla dzieci w wieku 6–9 lat. Zapisy uczestników na minimum tygodniowe turnusy już się rozpoczęły i trwają do 30 kwietnia. Liczba miejsc jest ograniczona.

Tygodniowe turnusy będą odbywały się w godz. 8.00–16.00 w siedzibie Rady Dzielnicy XV, która mieści się na os. Tysiąclecia – ul. Miśnieńska 58.

Cena za tygodniowy turnus to 350 zł. W cenie zawarte są: bogaty program zajęć i warsztatów prowadzonych przez doświadczonych nauczycieli, niezbędne materiały plastyczne i edukacyjne, bilety wstępu do krakowskich instytucji kulturalnych i edukacyjnych oraz na zajęcia rekreacyjne, codzienny dwudaniowy obiad oraz deser, woda bez limitu dostępna w trakcie zajęć i wycieczek.

Można uzyskać zniżki. Przy zapisie dwójki dzieci przysługuje zniżka 10 proc. na każde dziecko, w przypadku kolejnych dzieci – 15 proc. Posiadaczom Krakowskiej Karty Rodzinnej przysługuje zniżka w wysokości 15 proc., a posiadaczom Karty Krakowskiej – 5 proc. Zniżki nie łączą się ze sobą.

Zapisy prowadzone są telefonicznie: 12 430 00 15 wew. 224 lub 243, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej: promocja@cmjordan.krakow.pl.

Ramowy program dzienny dla uczestników zajęć, inne szczegóły i regulamin zapisów znajdują się na stronie internetowej cmjordan.krakow.pl.

Półkolonie w Mistrzejowicach

Trwają również zapisy na półkolonie dla dzieci w wieku 6–12 lat w Centrum Młodzieży przy ul. Krupniczej 38 oraz na kolonie letnie dla dzieci w wieku 7–12 lat w Beskidzie Sądeckim.

 

pokaż metkę
Autor: Małgorzata Tabaszewska
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-03-23
Data aktualizacji: 2021-03-23
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat