Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Szkolenia profilaktyczne online

Miejskie Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie zaprasza dzieci, młodzież, nauczycieli oraz rodziców na bezpłatne szkolenia z zakresu profilaktyki uzależnień. Odbywają się one zdalnie w dniach 4-15 stycznia.

Fot. pixabay.com
pixabay.com

Tematyka szkoleń obejmuje naukę i rozwój umiejętności społecznych, które są czynnikami chroniącymi przed uzależnieniami. Dzieci i młodzież dowiedzą się m.in. jak stosować zachowania asertywne, jak radzić sobie ze stresem, jak osiągać cele życiowe oraz jak wyrażać emocje. Dla rodziców i nauczycieli szkolenia są szansą na poszerzenie wiedzy w zakresie budowania relacji, komunikacji wspierającej rozwój oraz metod przeciwdziałania zachowaniom ryzykownym u dzieci i młodzieży.

Szkolenia prowadzone są przez specjalistów psychoterapii uzależnień, psychologów i pedagogów. Osoby zainteresowane mogą zapisywać się pod numerem telefonu 668 367 615 lub drogą elektroniczną: profilaktyka3@mcpu.krakow.pl. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu. Szczegółowe informacje na temat programów znajdują się tutaj.

Harmonogram szkoleń [PDF]

pokaż metkę
Autor: JOANNA KORTA
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-01-07
Data aktualizacji: 2021-01-05
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat