Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Wolne miejsca w dzielnicowych programach zdrowotnych

Trwa rejestracja do programu profilaktyki następstw dysplazji stawów biodrowych dla dzieci od 4 tygodnia do 4 miesiąca życia oraz programu profilaktyki zakażeń meningokokowych dla dzieci w wieku od 12 do 24 miesięcy.

Fot. pixabay.com
pixabay.com

Z uwagi na wolne miejsca wciąż trwa rejestracja do następujących programów realizowanych w ramach zadań dzielnic miasta Krakowa:

  • Program profilaktyki następstw dysplazji stawów biodrowych – program przeznaczony jest dla dzieci dzielnicy VII, które są nim obejmowane w pierwszej kolejności. W drugiej kolejności programem mogą zostać objęte dzieci zamieszkałe na terenie innych dzielnic Krakowa. W ramach programu niemowlętom w wieku od 4 tygodnia do 4 miesiąca życia wykonywane są bezpłatnie badania USG stawów biodrowych.
  • Program profilaktyki zakażeń meningokokowych dla dzieci w wieku od 12 do 24 miesięcy – program przeznaczony jest dla dzieci dzielnicy II, które są nim obejmowane w pierwszej kolejności. W drugiej kolejności programem mogą zostać objęte dzieci zamieszkałe na terenie innych dzielnic Krakowa. Przypominamy, że ostatecznej kwalifikacji do szczepienia dokonuje lekarz. Szczepienie może zostać wykonane po uzyskaniu zgody rodziców bądź opiekunów dziecka. W ustalonym dniu szczepienia rodzic bądź opiekun prawny powinien zgłosić się do placówki z książeczką zdrowia dziecka.

Rejestracja i realizacja świadczeń w ramach wymienionych programów odbywa się w Centrum Medycznym iMed24, zlokalizowanym na ul. prof. Michała Życzkowskiego 29. Rejestracja odbywa się pod numerem telefonu: 12 376 31 31 od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 20.00 oraz w soboty w godz. od 8.00 do 14.00

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat