Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Największe imprezy biegowe przełożone na przyszły rok

Z uwagi na pandemię koronawirusa oraz wynikające z tego faktu regulacje władz państwowych, sanitarnych i brak możliwości organizacji masowej imprezy biegowej w formie tradycyjnej, zdecydowano o przełożeniu na 2021 rok największych biegowych imprez organizowanych w Krakowie.

Fot. ZIS
ZIS
  • 19. Cracovia Maraton został przeniesiony na 25 kwietnia 2021 roku, a wydarzenia towarzyszące: Cracovia Maraton na Rolkach, 15. Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego oraz Bieg Nocny na 10 km na 24 kwietnia 2021 roku.
  • 14. Bieg Trzech Kopców został przełożony na 3 października 2021 roku.
  • 7. Cracovia Półmaraton Królewski odbędzie się 17 października 2021 roku.

 

Zapraszamy do udziału w PZU Cracovia Maraton Challenge – wirtualnym treningu do PZU Cracovia Maraton. Z myślą o uczestnikach biegowych imprez, Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie opracowuje również biegi wirtualne i inne atrakcje, o których szczegółowo będzie wkrótce informować. Organizatorzy liczą, że chociaż w ten sposób biegacze będą mogli przeżyć biegowe emocje, obudzić w sobie ducha rywalizacji i połączyć się na sport(n)owo!

Wracamy do sportowej rzeczywistości, która jest zupełnie inna niż ta znana nam dotychczas. Wchodzimy do niej z #RóżnymiMotywacjami, pamiętając o tym, że mamy #WspólnyCel – #JednąPrzyszłość i w nieodległym czasie będziemy mogli powiedzieć #FiniszujMYrazem!

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat