Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

ZróbMY laTO razem! – zajęcia w klubach OK Kraków-Nowa Huta

Po trzech miesiącach przerwy Kluby Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta częściowo wznawiają działalność stacjonarną. Na drugą połowę czerwca zaplanowano uruchomienie części dotychczasowych zajęć stałych, a dodatkowo pojawią się nowe propozycje warsztatowe dla dzieci, młodzieży, dorosłych i rodziców z dziećmi.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

Klub Aneks zaprasza panie na gimnastykę. W Klubie Dukat wracają Akwarelki, Zumba Kids, Klubowa Grupa Poetica oraz pojawią się warsztaty artystyczne i logopedyczne. Klub Herkules pomoże popracować nad naszymi zdolnościami manualnymi, zapraszając na warsztaty kwiatowe i z wikliny papierowej. W Klubie Jędruś instruktorki zapraszają na gimnastykę dla mam i nie tylko, a także liczne propozycje sąsiedzkie dla dzieci i rodzin. Klub Karino proponuje warsztaty z bibuły i filcu. W Klubie Krzesławice wraca Otwarta pracownia rysunku i Ręko-Dziełko, a także odbędą się rodzinne warsztaty z malowania na jedwabiu. Klub Mirage zaprasza na cykl ekoplastycznych działań oraz na zajęcia Fit&Dance. Instruktorzy Klubu Pod Kasztanami zaplanowali zajęcia plastyczne i rytmikę dla dzieci. W Klubie Zakole zostanie wznowiona Zumba i warsztaty aktorskie oraz odbędzie się „Zakole Poezji”. Klub Zgody zaprasza na swoje zajęcia „Sztukarnia”, tymczasowo w gościnnych progach Klubu Jędruś. Klub 303 również przygotował ciekawe propozycje zajęć, począwszy od origami i warsztatów cyrkowych dla dzieci poprzez zajęcia rodzinne, na których będzie można np. skonstruować zręcznościowy automat do gry w kulkę lub stworzyć własny Potworny Teatr Cieni.

W trosce o bezpieczeństwo najstarszych odbiorców, przed wakacjami nie zostaną wznowione działania skierowane do osób powyżej 60 roku życia.

W związku ze wznowieniem działalności, we wszystkich placówkach Ośrodka wdrożona została wewnętrzna procedura bezpieczeństwa obowiązująca w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta w okresie pandemii koronawirusa COViD-19. Wprowadzone zostały limity miejsc, dlatego też na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy – telefoniczne lub mailowe (wymagane jest zwrotne potwierdzenie od pracownika Klubu). Przed przybyciem lub przyprowadzeniem dziecka na zajęcia należy obowiązkowo zapoznać się z odpowiednimi regulaminami dostępnymi wraz ze szczegółowym planem czerwcowych zajęć na www.krakownh.pl.

Kluby Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta, niezależnie od częściowego uruchomienia działań stacjonarnych, nie zaprzestają prowadzenia działań on-line. Wciąż można korzystać z szerokiej oferty warsztatów, wystaw i zajęć, które prowadzone są w mediach społecznościowych Ośrodka i poszczególnych trzynastu klubów. 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat