Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Kolejne filie Biblioteki Kraków zapraszają

Od czwartku, 4 czerwca czytelnicy mogą korzystać z kolejnych trzech filii Biblioteki Kraków. Ponownie zapraszają filie: nr 22 przy ul. Sienkiewicza 2,  nr 43 na ul. Jasińskiego 32, nr 49 na os. Tysiąclecia 42. Łącznie z nowo otwartymi filiami czytelnicy będą mogli korzystać z 29 oddziałów Biblioteki Kraków, a pozostałe placówki będą sukcesywnie otwierane od połowy czerwca.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

Biblioteki będą otwarte w poniedziałek, środę i piątek w godzinach: 12.00-15.00 oraz 15.30-19.00 (z półgodzinną przerwą techniczną od godz. 15.00 do 15.30), a we wtorek i czwartek w godzinach: 8.30-11.30 oraz 12.00-15.00 (przerwa techniczna: 11.30-12.00).

W każdej z uruchomionych placówek zostaną zorganizowane oddzielne stanowiska: zwrotów, wydawania zamówień i rezerwacji oraz „magazyn książek pozostających w kwarantannie”.

Przypominamy, że czytelnicy mogą już korzystać z 26 filii Biblioteki Kraków otwartych po przerwie spowodowanej epidemią. Do tej grupy  dołączą jutro trzy kolejne oddziały, a od połowy czerwca planowane jest sukcesywne otwieranie pozostałych placówek.

Szczegółowe informacje o zasadach korzystania z księgozbioru i postępowania w trakcie wizyty w otwartych filiach w okresie pandemii dostępne są na stronie internetowej Biblioteki Kraków.

pokaż metkę
Autor: Anna Latocha
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat