Komunikat archiwalny

Soft Skills Academy powraca

Największy w Małopolsce cykl darmowych szkoleń dla studentów w zakresie umiejętności miękkich powraca wraz z jubileuszową dziesiątą edycją niosąc ze sobą jeszcze więcej wartościowych zajęć niż dotychczas.

Soft Skills Academy powraca
Fot. materiały prasowe

Od 29 listopada do 8 grudnia studenci ponownie otrzymają szansę na rozwinięcie swoich umiejętności interpersonalnych i kompetencji osobistych zupełnie za darmo. W tym roku z racji dziesiątych urodzin Soft Skills Academy zostanie przygotowane aż czterdzieści różnego rodzaju szkoleń, które poprowadzą profesjonalni trenerzy, mówcy motywacyjni i menedżerowie.

Ogromna liczba warsztatów poniesie za sobą również dużą ich różnorodność – uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość nauczenia się sztuki perswazji czy improwizacji, dowiedzą się jak walczyć z nieśmiałością i stresem, nabiorą pewności siebie w wystąpieniach publicznych i przygotują się do roli liderów. To tylko część tematów, które zostaną podjęte podczas Soft Skills Academy. Warto wspomnieć choćby o szeregu treningów powiązanych z biznesem, które znacznie ułatwią studentom i absolwentom stawianie pierwszych kroków na ścieżce kariery.

Szkolenia będą miały formę wykładów oraz praktycznych warsztatów, wśród których swoje miejsce znajdą weekendowe soft maratony, czyli treningi całodniowe. W tym roku jako nowość pojawią się również pogadanki w swobodnej atmosferze.

Wydarzenie to nieprzerwanie od prawie dziesięciu lat organizowane jest przez EESTEC AGH Kraków na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, a partnerami tego wydarzenia są to znane i cenione firmy mające swe siedziby w Krakowie i Małopolsce. Wzorem poprzednich lat projekt został objęty honorowym patronatem Miasta Krakowa.

Więcej informacji na stronie Soft Skills Akademy oraz na Facebooku.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także