Komunikacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Kolejne ulice i chodniki w remoncie

Wi lipcu kontynuowane są naprawy ulic i chodników. Prezentujemy harmonogram prac w poszczególnych dzielnicach przygotowany przez Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu. Remonty realizowane są ze środków pochodzących z budżetu miasta i budżetów rad dzielnic.

W dzielnicy II (Grzegórzki) dobiegły właśnie końca prace na ul. Francesco Nullo. Do 21 lipca potrwają prace na ul. Przy Rondzie, gdzie przebudowywany jest parking i konieczna była wymiana nawierzchni. 

W dzielnicy III (Prądnik Czerwony) na ul. Bajana trwa remont odcinka od pawilonu handlowego do hydroforni (do 25 sierpnia), na ul. Pilotów remont nawierzchni jezdni (na finiszu).

Natomiast na Krowodrzy (dzielnica V) remontowana jest ul. Spokojna (jezdnia i chodniki).

Na Zwierzyńcu (dzielnica VII) trwa remont chodnika i alejek na ul. Jodłowej w rejonie ul. Skibowej (do 14 lipca).

W dzielnicy XII (Bieżanów) trwa remont na ul. Przykopy, a w dzielnicy XIII (Podgórze) na ulicach Orawskiej (do 15 lipca), Koziej (do 21 lipca) oraz św. Kingi i Skrzyneckiego.

Obecnie remonty prowadzone są także w nowohuckich dzielnicach. Obejmują takie ulice jak: Giedroycia, ul. Kruszwicką (miejsca postojowe i nawierzchnia jezdni; do 10 sierpnia), ul. Darwina (remont nawierzchni jezdni i chodnika; do 15 sierpnia).

Przypominamy, że informacje o utrudnieniach związanych z trwającymi remontami w mieście, można śledzić na mapie utrudnień lub dzięki aplikacji mobilnej O!strzegator.

pokaż metkę
Autor: KAMIL POPIELA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2017-07-08
Data aktualizacji: 2017-07-08
Powrót

Zobacz także

Znajdź