Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Kryminalne Zagadki Nowej Huty

21 marca o godzinie 13:00 zapraszamy do udziału w grze miejskiej „Kryminalne Zagadki Nowej Huty". Wydarzenie organizuje Klub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków Nowa Huta.

Przed laty w Nowej Hucie miała miejsce niewyjaśniona do dziś zbrodnia. Jak do tego doszło? Jakie tajemnice skrywa jeszcze przed nami Nowa Huta? Czy masz w sobie na tyle odwagi, żeby wziąć udział w śledztwie? Zachowaj zimną krew i weź udział w niezwykłej grze miejskiej. Uczestnicy gry zostaną podzieleni na grupy dochodzeniowe, w których spróbują rozwikłać zagadkę z przeszłości.

Kryminalne zagadki Nowej Huty to gra miejska z wykorzystaniem nowoczesnych technologii – aplikacji na smartphone z systemem Android, Windows Phone i iOS. Za pomocą aplikacji uczestnicy przeniosą się w wirtualną rzeczywistość a głównodowodzący dzięki połączeniu z Internetem będą mieli możliwość śledzenia na bieżąco postępów poszczególnych grup dochodzeniowych.

Początek gry w Klubie Jędruś (os. Centrum A 6 A). Zapraszają: Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta i Pracownia Obywatelska. Wstęp wolny.

Dodatkowe informacje na stronie internetowej odkryjnh.pl oraz na Facebooku.

plakat

pokaż metkę
Osoba publikująca: PAULINA POLAK
Podmiot publikujący:
Data publikacji: 2015-03-19
Data aktualizacji: 2015-03-19
Powrót

Zobacz także

Znajdź