Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Czyżyńskie Święto Dzieci

Koncerty, występy, zabawy, konkursy a nawet pokaz pirotechniczny – to wszystko i wiele innych atrakcji będzie czekać na dzieci i ich opiekunów podczas kolejnej edycji imprezy „Święto Czyżyn. Dzielnica Czyżyny Dzieciom", które odbędzie się w Krakowie 25 maja (niedziela).

Na wydarzenie zapraszają Rada i Zarząd Dzielnicy XIV, Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta oraz Muzeum Lotnictwa Polskiego. Warto podkreślić, że impreza będzie doskonałą okazją do rodzinnej zabawy i wspólnego odkrywania świata.

W programie nie zabraknie atrakcji. Podczas festynu rodzinnego oprócz koncertów, występów, pokazów w wykonaniu Policji, Straży Pożarnej, Straży Miejskiej będzie można podziwiać również specjalny pokaz woorkout'u, czyli ćwiczeń z wykorzystaniem miejskiej zabudowy: ławek, poręczy, słupów i murków. Święto Czyżyn zakończy się pokazem ogniowo-pirotecznicznym w wykonaniu krakowskiej grupy Locomotora.

Warto dodać, że w czasie trwania imprezy będzie można zwiedzać nieodpłatnie ekspozycję Muzeum Lotnictwa Polskiego oraz wziąć udział w kweście Małopolskiego Hospicjum na rzecz budowy Centrum Opieki dla dzieci nieuleczalnie chorych.

Wydarzenie rozpocznie się 25.05 (niedziela) w godz. 15.00-20.30 przy ul. Jana Pawła II 39 w Krakowie. Wstęp jest bezpłatny.

plakat

pokaż metkę
Autor: EWA URBANOWICZ
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
Data publikacji: 2014-05-13
Data aktualizacji: 2014-05-15
Powrót

Zobacz także

Znajdź