Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

XXIII Tydzień Osób Niepełnosprawnych "Kocham Kraków z Wzajemnością"

W dniach od 24 czerwca do 1 lipca odbędą się obchody XXIII Tygodnia Osób Niepełnosprawnych "Kocham Kraków z Wzajemnością". W ramach Tygodnia Osób Niepełnosprawnych organizacje pozarządowe przygotowały blisko dziewięćdziesiąt wydarzeń, które czekać będą na mieszkańców Krakowa!

Kraków
Fot. Jan Graczyński

Tydzień Osób Niepełnosprawnych "Kocham Kraków z Wzajemnością" jest corocznym przedsięwzięciem o charakterze integracyjnym, organizowanym przez Urząd Miasta Krakowa przy współpracy z organizacjami pozarządowymi. Celem wydarzenia jest zwiększenie uczestnictwa osób niepełnosprawnych w życiu społecznym oraz uwrażliwienie i zwrócenie uwagi na potrzeby osób z niepełnosprawnościami w naszym otoczeniu. 

Poniżej znajduje się program XXIII Tygodnia Osób Niepełnosprawnych, a podsumowaniem wydarzenia będzie FINAŁ "Kocham Kraków z Wzajemnością", który odbędzie się 1 lipca br. na Rynku Głównym.

DOCPROGRAM XXII TYGODNIA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH "KOCHAM KRAKÓW Z WZAJEMNOŚCIĄ"

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach oraz śledzenia naszej strony internetowej oraz Facebooka Krakowski Generator Społeczny i Facebooka Kocham Kraków z Wzajemnością gdzie umieszczane będą informacje i relacje z poszczególnych wydarzeń w ramach Tygodnia Osób Niepełnosprawnych.

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Daniel Duda
Podmiot publikujący: Bez barier
Data publikacji: 2022-06-23
Data aktualizacji: 2022-06-27
Powrót

Zobacz także

Znajdź